Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert jelentkezik ez mindig...

Miert jelentkezik ez mindig kajalas utan?

Figyelt kérdés

Lassan 1 eve mondhatni panikbeteg vagyok, de mar merfoldekkel jobb a helyzet, mint par honapja. Mar a napom 90%a jol telik, akkor rossz ha tenylegesen van valami feszult, panikhelyzet; ezekre meg amugy is erzekeny vagyok. Pszichologushoz jarok, gyogyszert nem szedtem.

Panikrohamom 3 darab volt, de mindennapos volt az erzes, hogy ujra lesz.

Viszont mostanaban azt vettem eszre, hogy ha eszek, es erzem, hogy megtelek akkor jelentkezik ez a fajta rosszullet. Mondjuk mar eleve ugy indulok neki a kajalasnak, hogy ha tobbet eszek, akkor a teltsegerzet kivaltja ezt, de nem tudom maugy osszefugg e. Lehetseges ez? Mit jelenthet? Valamire erzekeny vagyok vagy csak raporgok? Volt valakinek hasonlo?

20/L



2018. máj. 23. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, rápörögsz.

Ez a betegség sajátja is, ez kell kontrollálni. Beszélj erről is a terapeutáddal.

2018. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem volt valamikor rossz élményed, még a pánik előtti időszakból ezzel kapcsolatban? Gondolok itt pl. túlságosan tele etted magad, nehéz volt a gyomrodnak és ettől nagyon rosszul lettél, de társaságba voltál és ezért úgymond próbáltad leplezni a rosszulléted, ami szorongással járt. Pánikroham vagy akár még csak az előjele is lehet hasonló, járhat hányingerérzéssel, puffadással, gyomorgörccsel. Ha volt ilyen élményed lehet tudat alatt emlékszel rá és innen ered ez az érzés.


Egyébként én is hasonló helyzetbe vagyok mint te:). Én is mondhatni gyógyult vagyok, sokkal jobbak a napjaim mint régen de nálam is naponta előjön egy kis félelem, hogy vajon ma leszek-e rosszul.

2018. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!