Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió és a megfelelési...

A depresszió és a megfelelési kényszer milyen viszonyban áll egymással?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyanokról tudok,hogy vki a megfelelési kényszertől ment tönkre. Ebben a depresszió is közrejátszik?

Viszont,én súlyos depressziós vagyok,mégsem vagyok megfelelési kényszeres.

Hogy van.ez?



2018. máj. 26. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz felelni tökéletesen valakinek akkor sohasem leszel elégedett de legfőképpen boldog mert nem reális az elvárás magaddal szemben . Ennek következménye lehet a depresszió. Persze nem csak ettől alakulhat ki.
2018. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fordítva is lehet.

Én a szar életem miatt vagyok depressziós.

2018. máj. 26. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
A depresszió megléte kizárja a megfelelést, hisz' egy depis pl nem fürdik, fel sem kel, pedig a környezete erre buzdítja, csakhogy ő képtelen rá. Viszont a megfelelési kényszertől simán lehet depressziót "kapni".
2018. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A depressziósokat nagyon sokszor szekálják,olyanok akiknek fogalmuk sincs az egész témáról. Engem sokszor piszkálnak,bele se gondolnak,mit élek át.
2018. máj. 26. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az mar a sulyos eset mikor a depresszios nem furdik stb es az sem azt jelenti h nem akar megfelelni, mert bar nem kepes ellatni magat, de belulrol mardossa, hogy mit gondolnak vajon masok, csalad stb.


A depresszio kialakulasaban tuti van szerepe a megfelelesi kenyszernek, mert az embernek egy csomo szerepben helyt kell allnia es van aki ezt nem birja. En el tudom kepzelni, hogy sokaknal ebbol indul a depresszio, hogy ebbe belefaradnak.

2018. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!