Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bevisznek pszichiátriára,...

Ha bevisznek pszichiátriára, új pszichológusom lesz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk öngyilkosság miatt bevisznek, és már alapból járok pszichológushoz, akkor utána másik fog kezelni? És a régi tudni fog erről az egészről?

2018. máj. 28. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen után mit akarsz még a régitől , nem szégyenled magad ? Vesztegette rád az idejét, értelme semmi nem volt, szóba nem állnék veled többet. Érd be az újjal, ő valszeg eredményesebb lesz.
2018. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, semmit nem tudsz rólam, és nem, nem szégyellem magam. Nem vesztegette rám az idejét, ez a munkája és fizettem érte.
2018. máj. 28. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell magad szégyenleni! Szerintem, te örülnél neki a legjobban ha nem így lenne. Hajlamod van az öngyilkosságra és ez nem választas kérdése. Szerintem ott új dokid lesz. Kitartás!
2018. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Öngyilkosság miatt max a temetőbe visznek. Öngyilkossági kísérlettel tudnak a zártra vinni, de csak ha nem teszel túl nagy kárt magadban. Mert ha jól sikerül a kísérlet, akkor előbb intenzív osztály. Ha a pszichológusod nem pont a kórházban dolgozik, akkor másikat kapsz. De főleg pszichiátert. Nem akarnak ők nagyon sokat beszélgetni veled. Leszedálnak, aztán szédeleghetsz a rácsos ajtó előtt 2 hónapig. Nem okoskodok, átéltem, szóval tudom, hogy megy ez. Szerintem te nem akarod ezt. Főleg nem nyáron a 40 fokban, mivel a kórházakban nincs légkondi.
2018. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
#4. Különben igazad van! Bitang sz.r lehet légkondi nélkül...
2018. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Te vagy József Attila part2? Szerelmes vagy a pszichológusodba? :D
2018. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
#6 poént félretéve, inkább fordulj a jelenlegi pszichológusodhoz mielőtt kárt tennél magadban, vagy ha őt nem tartod jónak, akkor keress fel egy másikat! Mond el neki, hogy mi jár a fejedben, és talán tud segíteni. :)
2018. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, aki normálisan válaszolt. Kicsit jobban vagyok tegnap óta, szóval most nem fogok szerintem elmenni a pszichológushoz.


Egyébként #6, nem vagyok belé szerelmes.

2018. máj. 29. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkosság miatt ahogy már mondták is a temetőbe kerülsz, krematórium stb. variációk. Ha túléled, akkor gyomormosás, zárt osztály, szedálás stb. Új pszichológusod lesz nyilván, hisz nem fog veled menni! Pszichiátert viszont kapsz.
2018. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól működne a pszichológusod és közted a kezelés, az lenne az alap, hogy elmondod neki, hogy ilyen gondolataid vannak.


Terapeuta kéne neked inkább, nem?

2018. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!