Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami komolyabb bajom?...

Lehet valami komolyabb bajom? Halucináció többi lent

Figyelt kérdés
Amikor osztály kiránduláson 3 órát aludtam éjjel és kövi nap még jol el is fáradtam, a következő éjszaka a testvérem és a családom hangját hallotta,a testvérem hozzám ért,majd felkeltem felalmombol de nem voltak itthon. Ez után pedig mélye, hátborzongató hangokat hallottam amint próbáltam elaludni. ma rémeket láttam,előző éjszaka szintén keveset aludtam és most éjjel sem sikerül 5 óránál többet emiatt és a. meleg miatt. Ez pusztán a fáradtság jele és közé lehet ahhoz hogy serdülő korban vagyok vagy kezdjek aggódni? (Nincs mentális betegségem megallapitva és ha nincs túl meleg, nem vagyok beteg és nem vagyok olyan fáradt hogy mindenből kettőt látok akkor ilyen nincs, eddig is csak 2-szer fordult elő)
2018. máj. 29. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet a fáradtságtól. Vegyél valami nyugtató teát és idd meg alvás előtt.
2018. máj. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ezek bizony kezdődő pszichotikus zavar tünetei melyeket a nagy stressz (esetedben osztálykirándulás) is előhozhatott!


Javaslom számolj be a panaszaidról a szüleidnek és mondd nekik hogy menjetek el orvoshoz!

2018. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Ezt azért nem értem legfőképp mert egy nagyon nyugodt ember vagyok, nem vagyok izgulos és nincs stressz jelenleg az életemben...
2018. máj. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!