Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai ágyba pisilés! Ha...

Éjszakai ágyba pisilés! Ha nincs fizikai probléma mögötte és a pszichológus sem talál bajt, azt leszámítva, hogy emiatt nagyon frusztrált vagyok, akkor MI OKOZHATJA? 19F

Figyelt kérdés

A pszichológus vagy 10x küldött vissza az urológiára, onnan 10x a pszichológiára, okot nem találtak, az urológián már sziát köszönnek...


Mi okozhatja? Annyi van még hogy van egy asperger szindrómám, de az elvileg nem okoz ilyet.


Szeretnék megszabadulni tőle, mert jobb dolgokra is lenne elkölteni a pénzt amiért pelenkát vásárolok... ráadásul a párkapcsolat is kilőve.


a dolog nem újkeletü, így nőttem fel.


2018. máj. 29. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, ennek valami komoly pszichés oka van, de a gyógyírt azt ne itt keresd, hanem valami pszichológusnál, ők azért kicsit jobban képbe vannak, mint a gyk válaszolók 99,9%-a, kivéve, ha épp egy pszichológus olvassa.
2018. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Olvasd el még egyszer a kérdést.


Szóval ,gondolom olyan,hogy nem iszol lefekvés előtt már az utolsó órákban,azon már túl vagy.


Szüleid miért nem vittek el korábban kivizsgálásra,meg pszichológushoz,ha már gyerekkorod óta fennáll ez a probléma?

2018. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt érzem, nem akarnak velem foglalkozni. Pedig a kórházban és az sztk-ban lévő pszichológusnál is voltam már. Az urológus doki nagyon kiakadt a legutóbbi "visszaküldésemen", látván a rengeteg negatív leletemet a gépben. Fizetősre nem telik csak államira sajnos otzt meg teliba sz*rnak... a pszichológus nem segítőkész, púp a hátán az egész és sokszor lemondja az előre megbeszélt időpontot, van hogy 4 hétig nem látom. Próbáltam a pszichiáterrel beszélni, a válasza: menjen vissza az urológiára!
2018. máj. 29. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom..ezek szerint ők is tanácstalanok.

Minden reggel arra ébredsz,hogy bevizeltél?Vagy azért van 1-2 alkalom,amikor kimarad?

2018. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

(Szüleid miért nem vittek el korábban kivizsgálásra,meg pszichológushoz,ha már gyerekkorod óta fennáll ez a probléma?)


Hogyne vittek volna? Vittek! Viszont az asperger szindrómám miatt ( nem bírom ha tapogatnak, hozzámérnek) körülményes volt. Az életemre veszélyes dolgok kizárása után a szüleim inkább nem vittek orvoshoz. Sajnos kitöréseim voltak, azonban azokat már tudom kezelni, már nincsenek ilyen dührohamaim, habár nagyon rossz amikor hozzámérnek, de akaraterővel letudtam küzdeni. Vágyom a normális életre és ahogy tudok szocializálódom is.


(Minden reggel arra ébredsz,hogy bevizeltél?Vagy azért van 1-2 alkalom,amikor kimarad?)


Van néha 1-2 alkalom, de ritka és akkor is nedves csak nem annyira.

2018. máj. 29. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Pszichológusod kiképzett terapeuta volt?

Mert ha nem, ne csodálkozz.

2018. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az volt amit a tb biztosított
2018. máj. 30. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnaaaa egy normális magánpszichológus kéne ide, megérné kiadni rá😕
2018. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!