Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kéne elmondanom anyukámna...

Hogy kéne elmondanom anyukámnak hogy pszichológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nagyon depressziós vagyok (elég sok dolog történt) sokan észrevették, még egészségügyis is megjegyezte, hogy elég depressziósnak tűnök. Állandóan rosszul vagyok, pánikrohamaim vannak és gyakran gondolok az öngyilkosságra. Tudom, hogy segítségre van szükségem de nem mertek így anyu elé állni, hogy "bocsi öngyilkos akarok lenki sokszor, vigyél el orvoshoz". Mit kéne csinálnom?

2018. máj. 29. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig igazából csak így lehet. Konkrétan mondd meg neki. Én próbáltam körbeírni, utalni rá, de csak akkor sikerült elérni bármit is mikor igenis így elmondtam a dolgot kerek-perec.
2018. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig muszály lesz mond el neki bisztosan fog segiteni abban hogy találjatok pszhilogust
2018. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ezzel. Hány éves vagy?
2018. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nem merek elé állni ezzel, nem akarom hogy emiatt aggódjon


17/L

2018. máj. 30. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs a sulidban pszichológus? Mert hozzá is fordulhatsz nyugodtan :)
2018. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs:/
2018. máj. 31. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg kéne lennie minden suliban iskolapszichológusnak.

Mondj annyit anyukádnak, hogy olyan problémáid vannak, amit szeretnél egy pszichológussal átbeszélni, mert ő mégiscsak szakemebr, ez a dolga plusz külső szemszögből lát rá a dolgaidra. Szóval nem kell részletezni, hogy ne aggódjon (bár ha nem javul a helyzeted, előbb-utóbb el kell mondanod neki, de ebben tud majd segíteni pszichológus.) Hozhatsz példákat is, ha vannak, hogy xy barátodnak is mennyit segített, stb.

2018. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!