Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális zavarom van? Vagy az...

Mentális zavarom van? Vagy az agyam mely részével lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1honapja kezdődött depresszió tünetei jöttek elő!! Azóta is rajtam van ez az érzés viszont pár napja ránèztem az alvó ocsemre és egy kép ugrott be elèm ahogy a nyakába áll egy kés, kesztetèst éreztem arra hogy bántsam őt, pedig nem akartam. Elaludtam és másnap belegondoltam abba hogy mekkora hulyesegen gondolkodtam én el este. .. Sírva fakadtam és mondtam magamnak hogy az öcsémet nem akar és nem is fogom bántani, mert szeretem!! Azóta egyfolytában eszembe jut hogy mi ugrott be elèm az a kép.. . És ilyenkor a gyomromban érzem az ideget.. . Félek hogy tudatomon kívül bantom egyszer.. . Felek saját magamtól! Voltam már kórházba és jók a leleteim viszont pszichológiára csak június 11-re kaptam időpontot és felek hogy egyszer eluralkodik rajtam ez az egész és bántom.. .Nyugodt természetű vagyok egyébként teljesen normális gyerek voltam mielőtt elkapott ez a s**r.. Bekövetkezhet ilyen vagy csak próbál sz*patni az idegrendszerem? Köszi

2018. máj. 31. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
CT-t (computerthomographia) vagy MR-t (mágneses rezonancia) kérnék szakorvostól (ideggyógyász, idegsebész írhat beutalót...)
2018. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kényszer gondolatoknak hívják ezt, ami a szorongás egyik fajtája. Kismamáknál van ilyen, hogy az jut eszükbe, hogy kidobják a babát az ablakon és hasonlók. Az agyad csinálja, de nem fogod bántani a tesódat, ne aggódj. Mindent mondj el a dokinak, a dolog gyógyszerekkel elmúlasztható. Addig segíthet a figyelemelterelés.
2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nagyon ilyesztő volt, de rájöttem időközben hogy a fèlelmeimtől fèlek vagy hasonló. Anyukám, öcsèm,hugom és én egyedül lakunk nincs "fèrfi" a háznál aki megvédjen minket és én mint legidősebb fiú gyerek probálom betölteni ezt a részét is, szóval féltem a családom és erre nagyon rá parázok csak közben olyan mintha nem a valóságban élnèk mintha kívülről figyelnèm az eseményeket közben tudom hogy nem de az érzés akkor is megmarad.. . Ilyesztő de még 1 hét és megyek pszichológiára remélem tudni fogják hogy mi a baj mert így èn nem szeretnék élni (nem akarok öngyilkos lenni nem úgy értem) és állandóan szikrázik a szemem amely a magas vérnyomásom miatt van de az is azóta van mióta rosszul lettem kicsit "husosabb, csontosabb" vagyok de ezt örököltem és mindig is jó volt a vérnyomásom gondolom most a stressz miatt van emiatt megy a hasam is gondolom..
2018. jún. 3. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!