Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetett pánikroham? Vagy...

Ez lehetett pánikroham? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Egyszer csak azt éreztem hogy iszonyatosan elkezdek remegni és a remegés egyre csak erősebb és erősebb végül már az egész testem remegett kis idővel ezután levegőt is kapkodva vettem majd ezután szédülni kezdtem.. de közben végig tudtam járni a szédülés kb 2 percig tartott de utána is remegtem még sokáig. 16 éves lány vagyok. Lehetett ez pánikroham ? Vagy mi ez ?

2018. jún. 2. 12:18
 1/3 A kérdező kommentje:
És közben a sírás is kerülgetett
2018. jún. 2. 12:20
 2/3 anonim válasza:
Igen, ez lehet pánikroham. Sajnos én is szenvedtem tőle, de most egy jó ideje nem jött elő.
2018. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen valószínű az volt. Nem kell megijedni, ártalmatlan jelenség. Kimerültségnek, átmeneti nehézségek okozta stressznek vannak testi tünetei, pl. ez. Természetes testi reakció.
2018. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!