Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok de nem...

Jeverezi kérdése:

Depressziós vagyok de nem akarok megint gyógyszert szedni! Ordítanák a fájdalomtól! Kihez forduljak? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

Megint előjött a depresszióm és már nem bírom tovább! Nem akarok antidepreszívumot szedni elegem van ezekből a gyógyszerekből nem sokat érnek. Szorongok, ideges vagyok ezen felül feszüült előjönnek a régi elfojtott érzéseim a gyerekkori bántalmazásom, zaklatásaim és ezekre nem tudok nem gondolni. Pszichológusom támogat abban hogy ne legyek depressziós de az életet egyre sötétebbnek látom, nincs jövőképem semmi ami erőt adhatna a fojtatáshoz. Mit tegyek?


25 éves vagyok és már kétszer kezeltek súlyos depresszióval legitóbbi zárójelentésem F31.7 fiagnózis volt és elbocsátott az orvos!! De most megint rosszl vagyok így nem lehet élni EZ NEM ÉLET!!!!!



2017. febr. 6. 17:55
 1/6 Balogh Zsozsó ***** válasza:
45%
Szia. Előzőleg szedtél gyógyszert?
2017. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írtam hogy nem akarok MEGINT GYÓGYSZERT szedtem nem tudsz olvasni??! Vagy csak ilyen buta vagy? Lamolepet és ciprexat szedtem de semmit sem értek mert amíg nem szedtem őket jól voltam amint szedtem pár hét múlva reszkettem, szédültem és nem volt semmihez se erőm szörnyű mély depresszióba estem. Doktorom tudta nélkül elhagytam őket és megint szép lassan jobban lettem azt hittem meggyógyultam de most meg megint rosszul vagyok.
2017. febr. 7. 18:33
 3/6 anonim válasza:
45%
Nekem egy gyógyító segített sokat abban, hogy jobban legyek, meg persze a pszichológusom. Bár nekem nem volt ilyen erős depresszióm, hogy gyógyszert kelljen szednem, de páromnak igen. Ő is abbahagyta. Egyébként nem tudom te mennyi ideig szedted, de a szakemberek azt mondják, hogy csak eleinte nagyon rossz. Ez persze nem tudom mennyire igaz. A gyógyszer sokszor csak méreg a szervezetnek. Meg hát a szakember szedett valaha ilyent? Nem gondolom. A gyógyítót javaslom. Ha összevisszaságot írtam akkor bocsi, csak olyan sok mindent lehet még ezzel kapcsolatban írni. Ha gondolod írj privátban.
2017. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem antidepresszánst és végül magamtól, fokozatosan csökkentve az adagot másfél éve elhagytam. Nekem a VITAMINOK és a JÓGA, RELAXÁCIÓ segítettek. A Komplex multivitaminok feltankolják a szervezetet, a jóga jó közérzetjavító, boldogsághormont termel, a relaxációs kazetták hallgatása megnyugtat. Próbáld ki!
2017. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en tobb mint 6 honapig szedtem gyogyszert, nem lettem vidamabb ugyanugy utaltam mindent a hazat azt konnyebben elhagytam ennyit segitett csak semmi tobb, konnyebben elmentem itthonrol igy visszagondolva de ugyanugy szorongtam kedvem is szar volt ongyilkos gondolatok megmaradtak, sztem nincs megoldas en am is ruhellem az eletet amiota csak az eszemet tudom.
2017. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
48%

Javaslom hogy nézz át egy olyan szakirodalmat ami számodra hihető hogy mitől alakul ki a depresszió mint betegség és technikailag milyen elváltozásokkal jár. Utána olvasván az általad szedett gyógyszerek hatásmechanizmusának döntsd el te magad hogy az a gyógyszer a depressziós problémát mérsékli vagy időlegesen megszünteti e . Ezt F3310-es BNO kóddal felcímkézettként írom.

Tapasztalatom az hogy abbahagyod majd mikor "visszajön" erősebbek a tünetek s így ütősebb gyógyszer hoz csak enyhülést.

2017. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!