Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy autista vagy...

Lehetséges, hogy autista vagy asperger szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozok,nehezen teremtek kapcsolatot másokkal,nehezen ismerkedek meg idegen emberekkel.Bulizni,szórakozni nem járok.Szociális készségeim nincsenek,nem tudok barátkozni,esélyem sincs arra,hogy valaha is legyen barátnőm.Kerülöm a szemkomtaktust,ha valakivel beszélek,szinte mindig a földet nézem.Elvont dolgok érdekelnek.Írásban jól ki tudom magam fejezni,szóban viszont elég nehezen.

2018. jún. 5. 15:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ok.
2018. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Az "omegás" hozzászólónak: mindkét testvérem és magam is érintett vagyok, ezen kívül jelenleg a szakdolgozatom írom pszichológia szakon. De rendben, majd igyekszem Youtube-ról informálódni, hogy megértsük egymást.
2018. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%

Oké. Azért ne legyél biztos abban, hogy jobb emberismerő vagy.


Munkahelyi pszichológiai adatlapra beírtam egyszer, hogy van egy távoli elmebeteg a családban. Mikor rákérdezett pszichológus mondtam, hogy addiktológus-pszichiáter főorvos az érintett távolabbi családtag. :)

(Nem hivatalosan, de minden falusi parasztnéni is ránézésre annak látja.)

2018. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
jav.: ...elmebeteg a távoli családban...
2018. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Akkor a leírás alapján van valami pszichológiai bajom?
2018. jún. 12. 19:23
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy aspergeres. Amiket írtál, nagyon sok stimmel rám is, de fejlődő képes vagyok. Tehát menni fog az neked is. :) ne legyél pesszimista, mindenki jobban szereti a boldog embereket. Mennyi idős vagy, hogy elkönyvelted, hogy neked nem lesz barátnőd?
2018. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
20
2018. jún. 14. 14:46
 28/31 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy semmiről lemaradva. :)
2018. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon reménytelen a helyzet.Jelenleg egy haverom sincs,akivel pl.a moziba egy filmre el tudnék menni.Hogy találnék így barátnőt ha még egy barátot is képtelen vagyok?
2018. jún. 14. 21:30
 30/31 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni. Eleinte nehéz lesz rávenned magad, de belejössz. Merre laksz? Privátban is írhatsz.
2018. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!