Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 évesen egyedül?

20 évesen egyedül?

Figyelt kérdés

Egy barátom van, ő épp most talált magának párt, így szinte mindig vele van.

Nincs más barátom...előtte sem volt. Fura vagyok mások szerint. 2x próbáltam megölni magam, de nem tudnám megmondani miért...egyszerűen csak gyűlölöm magam...


Nagyon nem normális, ha 20 évesen nincs kit felhívnom ha beszélnék valakivel?



2018. jún. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok de én nem gondolkoztam sosem öngyilkosságon.

Próbálj valami pozitív dologba kapaszkodni

2018. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Persze. A legtöbb ember magányos ilyenkor. Kívülről ez nem látszik, mert az összes játssza az eszét, hogy neki mennyi barátja van, mennyi buliba jár, mekkora élete van, de valójában ezek sekélyes, lelki minőség nélküli kapcsolatok, mondhatni, puszta ismeretségek.


Akik hozzád hasonlóan magányosnak érzik magukat, egyszerűen magasabbra helyezik a mércét a barátság fogalmánál. Nem tekintik automatikusan barátnak azt, akivel egyszer söröztek vagy bemutatták őket egymásnak. Introvertáltak, nehezen nyílnak meg, nehezen kezdenek párkapcsolatba is. Sokan vannak így ezzel, én is így voltam.


Hogy gyűlölöd magad, az depresszióra utal. Sajnos népbetegség, mert Magyarországon a legtermészetesebb dolognak tartják, hogy a fiatalokat olyan toxikus környezetbe kényszerítsék, ahol bármiféle egyéniség, kezdeményezőkészség, személyes igény azonnal súlyos megtorlást von maga után. Aztán pislognak, hogy hát miért mennek külföldre a fiatalok, hát biztos a Soros megszuggerálta őket, mert ezek a mai fiatalok a hülye telefonjaikkal, bezzeg az én apám úgy végigvágott volna rajtam... és itt a hiba.


Javaslom, szerezz be egy kutyát. Igazit, nem olyat, amit retikül helyett cipelészhetsz. Azzal foglalkozz rendesen, sétáltasd sokat, képezd, akár vidd el kutyaiskolába.


Másrészt figyelmedbe ajánlom Viktor Pelevin könyveit.

2018. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyiban segíthetek, hogy ha szeretnél, akkor levelezgetni, vagy este beszélgetni, bár tudom ez nem ugyanaz mintha valakivel a valóságban beszélget az ember, de ha segítek vele, akkor szívesen.
2018. jún. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerinted mi a normális? Én nem hiszem, hogy valha is értettem mi normális másokban.

Mások nem tartanák normálisnak mert ez a fajta magány őket nem érinti, nem így szocializálódtak. Amikor te szinte mindenből kimaradsz, nincsenek barátaid, nem érzed, hogy élsz, nem tudod mihez fogsz kezdeni, mikor valakivel beszélgetnél de nem mersz vele őszintén beszélni mert mindig azon kattogsz mit gondolnak rólad mások, ő mit gondol rólad.

Mit értesz az alatt, hogy fura, külső vagy belső?

Ha egyszer, őszintén megnyílnék valakinek azt nem hiszem, hogy túl tudnám élni. Ez olyan belsőséges kapcsolat lenne amire nem vagyok képes, szerintem soha nem is leszek.

2018. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hello! Tűzz ki célokat, kezd el megvalósitani őket. Kezdj el sportolni, futni, bringázni vagy gyúrni. Menj túrázni tölts fel képeket instagramra, hogy vissza jelzéseket kapj idegen emberektől is. Ne gyere a kifogásokkal, hogy nincs időd. Én naponta 10 órát melózok gyakran szombaton is és méllé 2-3 óra utazás. Naponta 30 perc futás sokat segít. Szedj vitamint, magnéziumot és omegát. Ezeket is csak ésszel,ne porgesd túl magad. Szánj magarda napi fél órát és eljön a siker. A sikeres emberek társaságát sokan keresik. Ne add fel, kűzdj meg azét, ami jár. Tégy a jövődért és ismerkedj meg minden héten egy pozitív gondolkodású emberrel.
2018. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, mint te, csak 27 éves. Magam sem tudom hogyan létezem egyedül ennyi ideje. Nekem sincs kit felhívnom.
2018. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy kutyát. Miatta kénytelen leszel kitartani. Sőt még kapcsolatokat is epithetsz általa.
2018. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!