Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikroham? Erettsegi? Mit...

Panikroham? Erettsegi? Mit tegyek? Surgos

Figyelt kérdés
Mostanaban jott ram a panikbetegseg, de par napja volt egy durvabb panikrohamom, gyakoroltunk feleleskeppen szobeli erettsegire, es levert a viz, izzadtam mint az allat, hevesen dobogott a szivem es iszonyatosan remegtem, ereztem hogy baj van, kezdett konnyes lenni a szemem is, a fejem is zugott. Kikeretoztem mosdoba, es egesz oran kint voltam, nem tudtam, nem mertem visszamenni, vegul haza kellett mennem, mert folyosora is nehezen ultem ki. Jovoheten erettsegizek es felek hogy megint elojon... par napom van vissza az erettsegi miatt, es nem tudom mit tegyek.
2018. jún. 15. 11:12
 1/8 ufipufi válasza:
75%
Tul izgulod. Az eretsegi nem nehez vizsga. Csak azutan josz ra hogy megkezdodik az elso szessziod az egyetemen. Total konyen lehet venni ezt az akadalyt. A panikrohamra meg nagyon jo 1 papirzacsko vagy rendeszacsko. Abba szuszogj bele es megnyugszol fel perc alatt.
2018. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól írja az 1# es. Nem szabad a levegőt kapkodni, a papirzacsi jó ötlet. Abba lélegezni. Lassan, nyugodtan.
2018. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Érettségizz le! A pánikrohamba nem halsz bele; akármilyen rosszul is érzed magad, végig kell csinálni az érettségit. És ahogy azon túlleszel, elmúlnak a pánikrohamaid. 4x4-es relaxáló légzéstechnika: lassan 4-ig számolva belégzés, ugyanennyi ideig benntartod, ugyanennyi ideig kilégzés, ugyanennyi szünet.
2018. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennel sokkal sulyosabb panikbetegsegem van, es iden erettsegizem enis. Figyelj, a nehezen mar gyakorlatilag tul vagyunk. Ez mar csak az utolso kihivas, es aztan vegre vege. A sajat tanaraiddal leszel a sajat sulidban, kedvesek lesznek, es segitokeszek, ha rosszul vagy, akkor szolsz, kimesz, iszol vizet, megnyugszol, es aztan folytatod. Citromfu teat igyal elotte, nekem nem sokat, de azert egy kicsit szokott segiteni. Van meg egy csomofele nyugibogyo, termeszetes szerekbol, en a sedatif pc-t preferalom, nekem ez 10bol 9szer bevalik. De ezenkivul is van meg, ugyhogy valogathatsz. Pihend ki magad elotte, igyal sok vizet/citromfu teat. Mindjart vege, es szabad vagy!😊
2018. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy jön egy roham,kérj egy kis időt, és figyelj a légzésedre .Kétütemű légzés, ki-be. Nekem eddig működött
2018. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tanarom azt mondta szedjem ossze magam, es nem erti meg hogy panikrohamom van.
2018. jún. 19. 21:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Probaltam a nyugibogyot mar de akkor nem tudok koncentralni
2018. jún. 19. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanárod egy barom. Próbáld valahogy átvészelni, mást nem tudok mondani. Amúgy ha látják rajtad, hogy rosszul vagy, a 3-4 tanár közül, aki bent fog ülni pl szóbelinél, valamelyiknek csak lesz annyi esze, hogy segít.
2018. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!