Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a kiégés jelei?

Ezek a kiégés jelei?

Figyelt kérdés
Nagyon unom az életem. Semmi nem tud boldogságot okozni. Minden olyan egyhangú, unalmas. Semmi nem tud érdekelni, motiválni. Vajon ez a kiégés jele? 21/F
2018. jún. 15. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem kiégés, mert ahhoz nem vagy elég öreg, hanem enyhe depresszió. Barátkozz, keresd tovább, mi érdekel, barkácsolj, segíts a környezetednek, találj barátnőt, sportolj, táncolj (+ szabadon választott: művelj kertet, kutyázz, zenélj).
2018. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy sportolok, van baratnom, de meg is ugy gondolom hogy en mar semmi ujat nem tudok latni, illetve tudok, de az nem fog bennem uj erzeseket felszabaditani. Minden csak ugyan olyan szurke
2018. jún. 15. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek inkabb depresszios tunetek. Kene neked egy jo pszichologus pszichoterapiaval.
2018. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem vagy szerelmes a barátnődbe. (Anélkül meg minek?Hogy együtt unatkozzatok?) Szerelem és depresszió egymást kizáró állapotok.
2018. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem vagyok. De nem tudok tole elszakadni mert regota vagyunk egyutt es akkor kisiklik a “biztonsagom” + nagyon hosszu es fajdalmas a feledes amin nem akarok atesni megegyszer. Most nem olyan helyzetbe vagyok, hogy ez vegbe menjen
2018. jún. 16. 05:00
 6/9 anonim ***** válasza:
És a barátnőd se szerelmes beléd?
2018. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. O olyan hogy nagyon kimutassa jelenleg is hogy szeret, meg mondja hogy milyen jo lenne osszehazasodni, de mar megcsalt egyszer es akkor egyik naprol a masikra ellenem fordult. Szoval rajta se lehet kiigazodni
2018. jún. 16. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy új szerelem kihozna téged ebből az állóvizes pocsolyából. És mit sportolsz? Elvileg a sport is boldogsághormonokat termel.
2018. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Testépítés. Csak mostanába a vizsgák miatt nrm volt időm gyúrni. Én is úgy érzem, hogy egy új szerelem kihozna, de nehéz olyant találni aki szeressen is, okos is legyen, és jól is nézzen ki. Nem tudom, valamiert ugy erzem hogy nem tudnek mast talalni
2018. jún. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!