Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, csak küzdök...

Mit tegyek, csak küzdök folyamatosan?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a lelkemben teljes gubanc van. Nehezen tudom feldolgozni ami velem történt.

Nem tudom honnan ered a folytonos aggódás,szorongas, minimális "jó" érzetem van. Régebben rosszabb volt,4 évvel ezelőtt. Küzdöttem a nevelőszülői szogorral,a bántalmazással.Semmi önbizalmam nincs.Nem tudom magam rávenni semmire. Folytonos hangulatingadozasaim vannak.

A szüleim meghaltak.

Próbálom rendbe tenni magam,de azt érzem hogy nem megy.Belso szorongást érzek, hogy nem vagyok sose boldog, csak időszakonként. Rámegy a kapcsolatomra is ez a folytonos pesszimizmus, aggódas,letőrtség.

Utóbbi hetekben próbáltam magam rendbe szedni, sikerült is, de újra visszazuhanok.

Annyi mindent tudnék mondani,kimondani,megbeszélni valakivel, de azt érzem hogy nem fog megérteni,és csak rossz kedve lesz tőle(szeretteimnek).

Voltam pszihiaternel, irt fel gyógyszereket,pánikrohamos is voltam.Pszichológusra nincs pénzem, anyamékat nem akarom hogy elvigyenek, mert lekezelők velem.Folyton ezzel piszkálnának hogy en egy lelki roncs vagyok stb...

Nem azt érzem, hogy öngyilkos akarok lenni. Nem vagyok búskomor, csak vagyok. Elvagyok... közben csak semleges érzés, semmi boldogság.Belsoleg sose voltam oké,és ettől nem tudok megszabadulni.



2018. jún. 16. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus, szakember sokat tudna segíteni.
2018. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen szerettek azok, akikkel nem tudod megbeszélni a gondjaid... Nem értem.
2018. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyanok akiknék félek, elmondani bármi belso erzest, sose nyiltam meg senkinek
2018. jún. 16. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológus?

Vagy van az ingyen hívható kék vonal. Ott csak telefonon keresztül beszéltek még találkoznod sem kell, ha kellemetlennek érzed a dolgot, csak a vonalat bontod és kész. vagy ajánlom még a: [link] oldalt. :) Itt sok hozzád hasonló emberrel találkozhatsz, akik meghallgatnak, lehet segíteni is tudnak. :)

2018. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia, hány éves vagy?


én 24 évesen érzem ezt

2018. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés..

Javult valamit?

2018. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, nagyjából javult, de változik
2018. júl. 21. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres meditáció segít megtalálni a helyes utat
2018. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!