Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy most őrüljek meg?

Lehetséges hogy most őrüljek meg?

Figyelt kérdés

Még kb 4-5 éve párszor elszívtam pár füves cigit,de sajnos a szintetikus szar herbált szivatták velem sokszor, és egyszer piara szívtam és teljesen rosszul lettem hánytam,szedultem minden elsötétült,panikroham.Annyira életemben nem voltam megijedve mint annál a rohamnal.De lényeg az,hogy azóta messzire kerülök minden ilyesmit, szóval már 4 éve nem kerültem kapcsolatba semmi ilyennnel mégis most valahogy elkezdtem félni,hogy mi van ha utólag kihoz valamit és megőrülök tőle,annyi rémhírt olvastam ,hogy ki tudja mi van benne. És mostanság rendkívül erősen bennem van hogy mivan ha az akkori rosszullét meg stb agykárosodást okozott és majd most jön ki, és egyik pillanatról a másikra hirtelen bekattanok vagy elvesztem a túrázók.

Lehetséges lenne ez,hogy 4 évre rá hozzon ki valamit? Kérlek olyan írjon aki ért hozzá,mert így is nagyon félek.



2018. jún. 24. 12:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elvesztem a tudatom* túrázók helyett, csak a telefonom átírta :D
2018. jún. 24. 12:57
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy lehetséges, ez egy teljesen hajánál fogva előrángatott pánik. Inkább azon gondolkozz, hogy mi történt veled az elmúlt hetekben, ami miatt így rádjött a para.
2018. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De amikor ez történt, úgy fogtam fel hogy jó tanuló pénz volt legalább soha többet nem fogadok el senkitől semmit és igyis lett.Csak így eszembe jutott most és valamiért megijedtem,hogy mivan ha most jön majd ki rajtam ettől valami elmebaj.
2018. jún. 24. 14:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs nyugi. De én is megkérdezem: ért mostanában komolyabb stresszhatás?
2018. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs munkám és semmi ami lekötne ész azóta jöttek ezek a félelmek mióta nem vagyok elfoglalva.Es nem tudom kiverni a fejemből félek hogy bármelyik pillanatban hirtelen megőrülök és olyan leszek mint valami lecsúszott elmebeteg.
2018. jún. 24. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ráérsz agyalni. Ezerrel keress munkát, és addig is töltsd ki intenzíven a napjaidat: főzz, süss (akkor is, ha fiú vagy), szelektáld ki a holmijaidat, sétáltasd a szomszéd kutyáját, olvass, vállalj önkéntes munkát, tanulj nyelvet, találkozz a barátaiddal.
2018. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most már a régi cigitől nem lesz bajod. Az idegeid viszont nem a legjobbak. Sportolj, mozogj, igyál naponta pár citromfű teát.
2018. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Remélem ha elfoglalom magam tényleg nem fogok ilyenekre gondolni. Pszichológushoz érdemes lenne forduljak ezzel a problémával?
2018. jún. 24. 23:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Van rá fölösleges pénzed? Én itt mindenkit pszichológushoz szoktam utalni, de speciel a te esetedben nem látom olyan tragikusnak a helyzetet, hogy ne tudnád magadat lebeszélni a megalapozatlan félelmekről. Inkább el kéne helyezkedned és mindjárt megoldódik.
2018. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Remélem, csak amiatt gondoltam szakemberre mert annyira félek hogy ez valami kezdődő skizofrénia nálam hogy ilyenek jutnak eszembe.
2018. jún. 29. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!