Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy most őrüljek meg?

Lehetséges hogy most őrüljek meg?

Figyelt kérdés

Még kb 4-5 éve párszor elszívtam pár füves cigit,de sajnos a szintetikus szar herbált szivatták velem sokszor, és egyszer piara szívtam és teljesen rosszul lettem hánytam,szedultem minden elsötétült,panikroham.Annyira életemben nem voltam megijedve mint annál a rohamnal.De lényeg az,hogy azóta messzire kerülök minden ilyesmit, szóval már 4 éve nem kerültem kapcsolatba semmi ilyennnel mégis most valahogy elkezdtem félni,hogy mi van ha utólag kihoz valamit és megőrülök tőle,annyi rémhírt olvastam ,hogy ki tudja mi van benne. És mostanság rendkívül erősen bennem van hogy mivan ha az akkori rosszullét meg stb agykárosodást okozott és majd most jön ki, és egyik pillanatról a másikra hirtelen bekattanok vagy elvesztem a túrázók.

Lehetséges lenne ez,hogy 4 évre rá hozzon ki valamit? Kérlek olyan írjon aki ért hozzá,mert így is nagyon félek.



2018. jún. 24. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dehogy skizofrénia, keress állást és foglald el magad.
2018. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mostmár van kilátásban munka szerencsére.

Ha elvagyok barátokkal vagy más témával foglalkozok enyhül sokat a félelem.Csak most olvasgattam és pont a skizofréniáról és rám jött a pánik hogy mi van ha nekem is az van vagy lesz.:(

2018. jún. 29. 19:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia kedves,

sikerült azóta lekötnöd magad? Találtál munkát vagy egyéb elfoglaltságot?

Nagyon megütött a sztorid, mert magamat láttam a soraid között, bennem ugyanez van, csak nem herbál, hanem szintetikus aranyosság miatt (amit azóta messziről kerülök persze).

Bár nálam ez januárban történt, tehát még viszonylag friss a dolog.

Azóta eléggé felborult az életem, rendszeresen vannak pánikrohamaim, és én is csak azt tudom neked és minden szorongós embernek tanácsolni, hogy kell egy elfoglaltság, egy hobbi, sűrű programok, vagy bármi, ami hosszútávon boldoggá tesz. Minél többet vagy egyedül a gondolataiddal ilyenkor, annál rosszabb lesz, szóval meg kell próbálni betáblázni magadat, hogy mindig legyen előtted valami, hogy ne vessz el.

2018. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen sikerült, bár nem mondanám hogy már nem szorongok egyáltalán... de remélem elmúlik,kilabalok belőle valahogyan.
2018. júl. 18. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!