Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lusta vagyok edzeni sportolni,...

Lusta vagyok edzeni sportolni, de nem akarok ilyen tornagiliszta lenni már, létezik olyan tömegnövelő ami mellett nem kell edzeni és dob rám, egy kis zsirt?

Figyelt kérdés
vagy valami étvágycsináló, vagy akármi ami segit hizni, 10 kg már bőven elég lenne, ha ennyit tudnék hizni

2015. szept. 21. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyél fekve garantált lesz, az elhízás egyél de csak egyszer! Tudod miért egyszer? Mert elég egy is reggeltől estig! Nyomjad csak 1 hét és bálna leszel.
2015. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Na mivan, a nagymama rábeszélt, hogy minél kövérebb vagy, annál jobb? Inkább örülnél neki, hogy nincs rajtad felesleges zsír és teljesen egészséges vagy. Ha meg lusta vagy edzeni akkor meg ne visíts.
2015. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. Vagyok 2. Szerintem nem a test alkat határozza meg hogy ki az egészséges. Jó itt nem egy elhízott 150-200kg embere gondoltam és nem egy anorexiásra. Mert ezek már tényleg betegek. Rajtam is van egy kis felesleg nem vagyok se dagad se vékony inkább a kettő között. Sportolok rendszeresen és egészségesen élek. :) Szóval nem kell leszólni akinek vastag a csontja.:)
2015. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha most a 60 kilódra felszedsz 10 kiló zsírt, akkor csak magaddal szúrsz ki, mert:

- a sovány testen a tonnányi zsír iszonyat gusztustalan

-nem fogsz bírni 200 métert lihegés nélkül futni

-lecsökken a relatív erőd a holtsúly miatt, amit magadra raktál

Következtetés: Egy lassú, gyenge, kifulladós, gusztustalanul kinéző ember leszel. Mellette jól elrontod az anyagcsere értékeidet is, amik sosem fognak visszaállni. Az emberi test az nem játékszer, hogy hopp, most nekiállok falni, fel se állok egész nap, két hét alatt hízok 10-15 kilót és hű de király vagyok. Ez nem így működik. Ráadásul ha hirtelen hízol fel, akkor az még rosszabb.

2015. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tessék, egy kis segítség:

Napi 2 ilyen turmix az átlagos kajálásod mellé:

4 tojás - három nagy kanál Nutella - 100 g darált zabpehely - 1 gyümölcsös joghurt - 3 banán - 1 evőkanál cukor - 100 g túró - elegendő víz, hogy jó legyen.


Garantáltan elhízol...meg cukorbeteg leszel és persze szívbeteg.

2015. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld.
2015. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!