Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol miatt lettem ilyen?

Alkohol miatt lettem ilyen?

Figyelt kérdés

Érzem magamon, hogy nagyon megváltoztam. 4 éve iszok rendszeresen alkoholt. Kb 2 napi kihagyásokkal hét közben

is egy 8-10 fröccsöt megiszok. Hétvégente a sárgaföldig. Azt vettem észre magamon, hogy üldözési mániám lett, de betegesen. Nem tudom, hogy most haragszik rám az illető, (akire épp gondolok) vagy nem. Nem tudom mi a valóság és mi a téveszme. Nagyon őrjítő. Illetve nehezemre esik néha-néha egy mondatot összerakni nyelv botlás nélkül. 22/f



2018. júl. 1. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell otthon maradni, az is elég, ha nem iszol.
2018. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Ugyan ez volt velem is. Középsuli és egyetem alatt végig. Néha nem tudtam fogalmazni normálisan, és szabályosan gondolkoznom kellett hogy hogyan is írnak le egy két amúgy egyszerű szót.Ez az üldözési mánia is rámjött párszor. Így az egyetemi évek vége fele volt egy 5hónapos kihagyás tanulás miatt, ahol amúgy tök jól éreztem magam és rájöttem hogy nem is szükséges annyira ez az alkohol dolog. Igazából én azt javaslom hogy pár hónapot hagyj ki te is, aztán majd eldöntöd hogy hogyan tovább és hogy mennyire éri meg folytatni ezt az életmódot.
2018. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!