Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Olyan mintha...

Mit tegyek? Olyan mintha semmi nem akarna összejönni nekem és ebbe belebolondulok.

Figyelt kérdés
Már nagyjából 2 éve állandóan 2-3 hétig depressziós vagyok utána 1-2 hétig akár altató lövedékkel sem lehetne leállítani úgy pörgök. Minden amihez hozzányúlok elromlik, minden amit megpróbálok nem sikerül. Magammal egyáltalán nem vagyok megelégedve. Itthon már egyre inkább azt érzem, hogy anyán nem képes velem egy légtérben lenni anélkül, hogy belém ne kössön (a bátyám mindenből szín ötös volt egész ált. isk.-ban, állandóan versenyeket nyer, amibe belekezd azt egyből megjegyzi, meg tudja csinálni. ezáltal egyértelműen ő a ahogyan a tanárok, rokonok mondják ,,ez a gyerek egyszerűen egy csodagyerek,, . Ált. iskolában is volt egy tanár aki nagyon megkeserítette a felsős éveimet főleg a 8. osztályt, annyira, hogy már németórára gyomorideggel mentem be. ezáltal nagyon megutáltam ezt a nyelvet nem is megy valami jól. A középiskolába beiratkozáskor az angolt jelöltem meg, de a napokban kaptam egy olyan értesítőt, hogy nem lesz kezdő angol, ezért németet kell majd tanulnom. Ezzel az a legnagyobb baj, hogy majd idővel nyelv vizsgázni is kell ebből a nyelvből a, ami ezek után biztosan nem menne. Mit tehetek, hogy mégis angolt tanulja. Üresnek érzem magam, jelentéktelennek, alig van étvágyam, szorongok ám máskor nagyon boldog vagyok , ilyenkor semmi nem veheti el a kedvem, úgy érzem mintha mindenre képes lennék. Ez bipoláris zavar, borderline személyiségzavar vagy csak egyszerűen gyenge vagyok?

2018. júl. 3. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon a vegleteket nezzuk akkoe bipolaris.
2018. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy borderline lenne. Ez inkább bipoláris zavar.

Fordulj orvoshoz, mert -bipolárisként mondom- egyszer meglehet, hogy tartósabbá válik a depresszió, és csak egy kiutat fogsz látni magad előtt...

2018. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. aug. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!