Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha pszichésen...

Mit tegyek, ha pszichésen függő lettem az allergia elleni gyógyszeremhez? (Allegra)

Figyelt kérdés
Minden este be kell vennem egyet, különben aludni sem tudok nélküle, elkezdek szorongani. Már az is nyugtalanít, ha csak arra gonolok, hogy egyszer elfogy itthonról, és nem tudom beszerezni, csak másnap. Tudom, hogy nevetséges, de mit tehetnék? Már három hónapja szedem, lehet valamilyen káros hatása ilyen hosszú távon?

2018. júl. 3. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Konzultálj a házi orvosoddal és ha szükségesnek érzed, pszichiáterrel is. Ez nem játék, ha ennyire erős szorongást érzel, ez valóban pszichés függőség.
2018. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyógyszerről gyógyszerrel szeretnél lejönni, és mellesleg rászokni egy másikra akkor én is nyugodt szívvel ajánlom a pszichiátert. Ha nem, akkor inkább próbálj ki egy pszichológust, de vannak az országban olyan szervezetek, akik hasonló problémával küzdőkkel foglalkoznak, ilyenek a szenvedélybetegek alacsonyküszöbű és közösségi ellátások. Google-ben rákeresel, nagyobb városokban biztosan vannak. Ők térítésmentesen és maximális diszkrécióval segítenek a problémádon.
2018. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!