Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalomhiány, stressz és...

Önbizalomhiány, stressz és pattanások?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni, milyen módszerekkel küzdhető le az önbizalomhiány? 20 éves lány vagyok. Pánikbetegségem van, de alapvetően mindig mosolygós vagyok és nem szeretek szomorkodni. Legalábbis mindig egymagamban teszem, akkor viszont képes vagyok nagyon magamba fordulni. Mostanában egyre gyakoribbak a pánikrohamaim. Valójában az önbizalomhiány az, ami gyötör engem. Mások szerint erre semmi okom, viszont én nem tudom elfogadni magam. A gyerekkoromból indul az egész, sok bántást kaptam. A stressz miatt mindig pattanásos lesz az arcom, amit aztán pszichés alapon szanaszét piszkálok és aztán emberek közé se tudok menni. Tudom, másnak ez apróság, de engem rettentően zavar és undorodom az arcbőrömtől. Lelomboz, hisz tudom hogy én tehetek róla, de nem tudom hogyan kezdhetném el szeretni önmagam. Valaki tudna segíteni? Illetve magára a stressz alapú pattanásokra tudna valaki megoldást?
2018. júl. 13. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

" az önbizalomhiány azzal kezelhető,ha szembenezel a demonaiddal,azaz a felelmeiddel,de nem rogton a legnehezebbel,van prioritási lista. Legkisebbtol a legnagyobbig. Ha rögtön a legnagyobb dologba vagod bele a fejszed,hamar beletorik a bicskad. A sikerelmeny a megoldas. A kisebb dolgokbol osszeadodik az onbizalom,es azt fogod mondani a legnagyobbnal,hogy ebbe mar bele merem vagni a fejszem" -Csernus Imre

Nem szo szerint ideztem.

2018. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég baj hogy a mai fiatalok már 20 évesen ennyire sztresszelnek.Én is voltam önbizalomhiányos és ha gondolod, privátban segítek
2018. júl. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!