Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ahogy csak lehetősegem van...

Ahogy csak lehetősegem van rá, pusztítom az agyam, de vegülis jól vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Alapból a xanax függes. Napi 7-8 szemek 0,5-ből, hogy szociálisan letezni tudjak, nem alszok, csak össze vissza. Most nincs gyógyszer es iszok, hogy ne szorongjak, nem akarom az elvonási tüneteket.


Nem tudom hogyan lepjek ki ebből, keresem a lelki bekemet, az igazságot, de közben szetb&szom magam, mert nem tudok elni.


Egyedül vagyok. Senki sem ert meg.

Senkim es semmim az eletben.


Ki akarok szállni ebből. Pszichológusra nincs penzem. Menjek be a pszichiátriára?


Ott is teletömnek gyógyszerrel.


Mi a megoldás?

Nem látom a fenyt...

Ebben az alagútban :'(

22l


Már több hónapja szedem a xanaxot, tudom mi a placebo, tudom mi a túlzás, es hogy ezek a dolgok nem olyan veszelyesek, mint ahogy beszelnek róluk, de egyertelműen alprazolam függő vagyok.


Ha nincs bennem, kínszenvedes a munka, iszonyatosan lassan telik az idő.

Már tervezem hogy holnap beb@&szva fogok dolgozni.


Csend kell, egyedüllet.

De felek tőle.


2018. júl. 17. 17:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja es nem eszek.

Alapból vega vagyok, es nem erdekel már a táplálkozás, össze van szűkülve a gyomrom. Egy nap kb 2x eszek, nem sokat.

Kb. 5 kg-ot fogyhattam az elmúlt 1-2 hónapban a súlyomból, amit tartok mióta felnőttem

2018. júl. 17. 17:36
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
ez a mai fiatalság szánalmas!
2018. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Menj be a Pszichiátriára, fognak segíteni, akár hogy, de le fognak róla szedni. Jó hogy segítséget kértél, mert ez már a gíógyuláshoz vezető utad első lépése.


Azon csodálkozom, hogy tudsz még egyáltalán írni, mert évekkel ezelőtt egyetlen szem xanaxot 05-öst vettem be, más fél napig azt sem tudtam merre az arra, annyira kiütött, és én csak egyetlen szemet vettem be, te pedig naponta mennyit veszel be.

2018. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na most azt írod, hogy egyedüllét kell, előtte meg azt, hogy egyedül vagy. Akkor ez így optimális, nem?


Addiktológiára kellene bejutni, ha abba akarod hagyni a gyógyszert. Nem tudom, honnan vetted, hogy ott majd gyógyszereket kapsz. Bár nem is említetted, hogy le szeretnéd tenni őket.


Szóval ha egyedüllét és csend kell, akkor ne menj társaságba. Más gondot én nem látok, magad is mondtad, hogy jól vagy így.

2018. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi törtėnt veled, amiėrt így rászoktál a xanax-ra? 23/L
2018. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tervezed hogy beba..va mesz dolgozni?gratulalok neked. A te dontesed hogy alkoholon,benzo tipusu cuccokon fogsz elni vagy sem. Nő vagy? Foldbe dugod a fejed mintha a vilag nem lenne,vagy szembe nezel a gondokkal? Egyiksem. Abszurd hogy mar ilyen fiatalon kötelező mindenkinek erosen önpusztító eletmodot elnie. Ha nem tudod felfogni ezeknek a szereknek/eletmodnak a sulyossagat,akkor sajnallak. Komolyan ez a megoldas a gondokra? Max a tünetekre de azokra se nagyon...el kene gondolkodnod az életeden. Pszichiátria nem artana. Ott segitenek. Gyogyszernek nevezett drogokat meg nem kene szedned,nem kene belemenned. Ha van egy kis eszed atgondolod,ha nincs,akkor pontozz le,es szidj le,hogy mekkora egy bunko vagyok.
2018. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem jo ha a szőnyeg alá soprod a koszt..mintha nem lenne. Te magad dontod el. Ne erts felre nem beleszolni akarok az eletedbe. Orvosi segitseg a xanax ellen,a pia meg nem valo a kezedbe. Foleg ha dolgozol. Az allasod is el akarod vesziteni? A koplalassal izmot egetsz el elsosorba. Edzeni meg normálisan enni kene,nem megvonni a taplalekot ami kell a szervezetednek. Nem gondolkozol egy cseppet sem...pszichiatria...nem szegyen,de be kell ismerned hogy ez igy nem helyes...22evesen te atya eg hova fejlodik a mai társadalom
2018. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez az agypusztyítás működni látszik.
2018. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

csend kell,

vagy olyan emberek akik megertenek,.


de a jópofizás, a felszín társaságokat már nem bírja az idegrendszerem

sok, hosszú előzmenye van ennek.

traumák, alázások, megszegyenülesek melyek szociális fóbiát hoztak letre többek között. en már 2 mg xanaxxal is tudok remegni a szorongástól, azon a szinten vagyok.


a gyomrom fájni szokott, valamelyik nap rosszul is lettem


a rövidtávú memóriám tönkrement

regen tisztán fel tudtam idezni mindent, mondatokat, szituációkat szóról szóra, mostmár nem emlekszem ilyenekre

2018. júl. 17. 18:02
 10/16 anonim ***** válasza:
De azt írod, hogy neked ez így jó. Akkor mi a kérdés végül is?
2018. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!