Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan szorongok, mit...

Állandóan szorongok, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton olyan kényszerkepzeteim vannak hogy mi van ha irányítanak meg semmi se igazi stb és nagyon félek ezektől mégis valamiért kényszeresen olyan filozófiákat meg hipoteziseket olvasgatok a neten amik ezt támasztják alá.Nem értem félek tőle mégis állandóan úgy érzem meg kell erősítem kívülről hogy igen csak irányítanak stb.mi lehet ez?kezdem úgy érzeni sose leszek a régi vagy végképp megőrülök....
2018. júl. 18. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán kényszerbetegség,ami szintén a szorongáshoz vezethető vissza.Igazándiból valamelyest azzal tudod csökkenteni,ha szembenézel az olyan helyzetekkel,amiktől félsz.Kezdj valami újba,sportolj,vedd körbe magad olyanokkal,akik támogatnak.Az nagyon sokat tud segíteni,ha lefoglalod magad.És ne olvass ilyeneket a neten,gondolj arra,hogy az életeted Te magad formálod.:)
2018. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom hogy lekene foglaljam magam mással,de már annyira osszeolvastam mindent hogy teljesen képtelen vagyok a hétköznapi dolgokra koncentrálni...:(
2018. júl. 18. 23:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Pl elmennék edzeni vagy tanulnek erre bevillan egy kép hogy mivan ha ez nemis az én döntésem csak belém lett "programozva" kívülről meg stb és elkezdek panikolni
2018. júl. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!