Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Családállításról mik a vélemén...

Családállításról mik a véleményeitek? Érdekel az is, aki személyesen nem volt, csak ismer olyat, aki volt, és ő beszámolt a tapasztalatáról.

Figyelt kérdés
Én idáig kétszer voltam, és bár valóban leterhelő lelkileg, illetve az első alkalommal a képviselőm érezhetően nem azokat az érzéseket érezte, amiket én érzek, a második teljesen hihetetlenre sikeredett. Az akkori képviselőm 100%-ig abból a pár információból átvette az egészet, tökéletesen azt mondta el minden ismertség nélkül, ami bennem van, utána én voltam az ő képviselője, és ő is arról számolt be, hogy hihetetlen, mennyire minden apró érzését megjelenítettem. Bár voltak kétségeim, úgy gondolom, ha megfelelő képviselőt választ az ember, akkor tényleg működik az egész, na meg persze a legfontosabb, hogy a csoportvezető kiváló legyen. Nektek mik a tapasztalataitok?

2018. júl. 19. 22:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy mindig van pár marha, akit át lehet ezzel verni. Nézted a mentalista sorozatot? Na ez pont olyan. Következtetnek, hülyítenek, és jól megfejik a marhát...
2018. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
2018. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem mi nem egyről beszélünk. :)
2018. júl. 19. 23:31
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 3 állításon eddig. Hát segített meg nem is. Valóban túlléptem a reménytelen szerelmemen meg megértettem dolgokat,de mire már megoldottam a problémáimat addigra lett egy rosszabb a kilátástalanság.
2019. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
"Szerintem mi nem egyről beszélünk. :)" Dehogynem . Mindkettőnek az a lényege hogy becsapjanak.
2019. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én kétszer voltam, de inkább ártott, mint használt (igaz, ebben az is közrejátszik, hogy nagyon megorroltam a terapeutára, több ok miatt is). Amit én ott tapasztaltam, az egy közönséges ezóhumbug, a nő aki tartotta, életveszélyes következtetéseket vont le ártalmatlan dolgokból, majd kész tényként közölte. Utolsó, nálad pedig értem a linket, amit küldtél, és van is hasonlóság, de nem teljesen ugyanaz, hidd el! Ezt pedig nem a családállítás védelmében mondom, pusztán tényként.
2019. dec. 3. 13:43
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen ugyanaz, de a lényege, az elvek ami szerint működik, ugyanaz. És jól mondtad: Ez nem több mint ezóhumbug, nincs több alapja mint a kártyavetésnek. .
2019. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek elhalt ikertestvére volt. Ez a specialitásuk, az emberek meg ráharapnak, mint a cukorra. Én csak azt nem értem, hogy valóságos pszichológusok, pszichiáterek hogy süllyedhetnek idáig. Ennyire felülírja a pénz a szakmai hitelt, tudományt?
2019. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Én 15 évig voltam reménytelenül szerelmes egy pasiba aztán az első családállítás után elmúlt az a szerelem amiről azt gondoltam soha nem szabadulok tőle.Nekem megért 12 ezer forintot csak jó lett volna ez kb 15 éve.
2019. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hogy tudtak kiszerettetni belőle, 9-es?
2019. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!