Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Családállításról mik a vélemén...

Családállításról mik a véleményeitek? Érdekel az is, aki személyesen nem volt, csak ismer olyat, aki volt, és ő beszámolt a tapasztalatáról.

Figyelt kérdés
Én idáig kétszer voltam, és bár valóban leterhelő lelkileg, illetve az első alkalommal a képviselőm érezhetően nem azokat az érzéseket érezte, amiket én érzek, a második teljesen hihetetlenre sikeredett. Az akkori képviselőm 100%-ig abból a pár információból átvette az egészet, tökéletesen azt mondta el minden ismertség nélkül, ami bennem van, utána én voltam az ő képviselője, és ő is arról számolt be, hogy hihetetlen, mennyire minden apró érzését megjelenítettem. Bár voltak kétségeim, úgy gondolom, ha megfelelő képviselőt választ az ember, akkor tényleg működik az egész, na meg persze a legfontosabb, hogy a csoportvezető kiváló legyen. Nektek mik a tapasztalataitok?

2018. júl. 19. 22:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Annak idején mindenki ezzel jött,hogy biztos olyat látok bele ...Hát én meg úgy vagyok vele ,hogy kb ő lett volna az utolsó férfi akibe bármit is bele képzelek.
2019. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Családállításra azok járnak akiknek problémájuk van az életükkel. Segíteni segít ,de nem mindenkin.
2019. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Most őszintén, szerinted kinek nincs problémája? :D Hát én még olyat nem láttam, akinek valóban segített, max. volt, akinek semleges a tapasztalata, én eszméletlenül megorroltam a terapeutára, de volt ismerősöm, aki ezzel a sz@rral magyarázta azt, hogy ő miért kövér (145 kiló lány létére!), mondván neki 8 (!) ikertestvére halt el a családállító szerint, és ő ezért fal annyit... Hát gratulálok, az állítónak a pénzt kiperkálta, talált egy szuper ideológiát, miért zabál állandóan, és volt miért hisztiznie, mikor rászóltunk, hogy kedves xy, 30 éves korod előtt megöl a súlyod. Nem, nem mi nem értettük meg őt, szinte testvérien közeli barátunk volt, hónapokig, sőt, évekig magyaráztunk neki, erre ő valós megoldás helyett belemenekül az ezóhumbugba. Hát gratulálok (ráadásul ő maga is pszichológiát tanul)!
2019. dec. 12. 18:50
 24/24 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig bocsi, ha félreérthető lettem volna, úgy értettem, hogy az ezóhumbugba látsz bele mindent, nem a férfibe.
2019. dec. 12. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!