Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Családállításról mik a vélemén...

Családállításról mik a véleményeitek? Érdekel az is, aki személyesen nem volt, csak ismer olyat, aki volt, és ő beszámolt a tapasztalatáról.

Figyelt kérdés
Én idáig kétszer voltam, és bár valóban leterhelő lelkileg, illetve az első alkalommal a képviselőm érezhetően nem azokat az érzéseket érezte, amiket én érzek, a második teljesen hihetetlenre sikeredett. Az akkori képviselőm 100%-ig abból a pár információból átvette az egészet, tökéletesen azt mondta el minden ismertség nélkül, ami bennem van, utána én voltam az ő képviselője, és ő is arról számolt be, hogy hihetetlen, mennyire minden apró érzését megjelenítettem. Bár voltak kétségeim, úgy gondolom, ha megfelelő képviselőt választ az ember, akkor tényleg működik az egész, na meg persze a legfontosabb, hogy a csoportvezető kiváló legyen. Nektek mik a tapasztalataitok?

2018. júl. 19. 22:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Úgy hogy megkopasztották, ő meg úgy volt vele, hogy "ha fizettem érte, akkor juszt se fogom szeretni" XD
2019. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, nekem is nagyon gyanús lett ez az elhalt ikertestvéres szövegelés, mindent, de szó szerint mindent erre húznak rá (családi, munkahelyi, egészségügyi problémákat). Az pedig, hogy a szakma ezt hogy nyelheti be, hát... Láttam azért ettől függetlenül is érdekességeket ezen a területen, nem lepődök már meg különösebben semmin se. Tényleg nem tudok rá mit mondani, csak azt, hogy ezóhumbug, abból is a nagyon veszélyes. Nekem ott telt be a pohár, mikor a terapeuta azt közölte, hogy azért volt csecsemőként a nyakam köré tekeredve a köldökzsinór, mert fel akartam magam akasztani!!! Igen, csecsemőként... Köpni-nyelni nem tudtam, életem messze egyik legszürreálisabb jelenete volt.
2019. dec. 5. 13:02
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyébként még ott is megbukik ez az ikertestvéres dolog, hogy oké, ha el is fogadom, hogy szinte mindenkinek volt (tételezzük fel), akkor sem értem, hogy logikailag az hogyan következik, hogy amiatt, hogy valaki mellett pár hetesen (!) elhalt egy sejtcsomó jóformán, az olyan hatással legyen, hogy az illető beteges lesz, nem tud beilleszkedni, elválik később, esetleg többször elvetél, fóbiái alakulnak ki, stb. Nem akarok senkit megbántani, de akinek van egy kis gógyija, abban azért itt már felébred erőteljesen a kétely.
2019. dec. 5. 13:14
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a magyarázat: Mivel nő vagyok így anyám vonalát vizsgálták.Kerestek ugynevezett helycsinálót. Ami azt jelenti ,ha az ősöknek volt fontosabb kapcsolata ami akármilyen oknál fogva megszakadt,az fáj a családiléleknek és 3gy később születettnek a fájdalomért felelni.Nekem a dédanyam első vőlegénye felé mutatott ott volt a gyökere. De ez a köldökzsinoros dolog tetszik :).Én is úgy születtem ,hogy a nyakam köré volt tekeredve és hát nem is lett volna olyan rossz nem megszületni.:)
2019. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jézusom, ne haragudj, a legkevésbé sem akarlak megbántani, sőt, abszolút nem akarlak, de valami nagyon nagy problémád lehet, keress fel egy VALÓDI szakembert, aki tényleg segít, nem pedig ezóhumbuggal traktál! Óriási baj, hogy neked ez tetszik, a másik, hogy egyáltalán felmerül benned, hogy egy csecsemő, aki még a saját létezésével sincs tisztában, azt majd hurkot köt (!), hogy meg ne szülessen... Ne haragudj tényleg, de elmebeteg vagy! A dédmamád története is csak belemagyarázás, ha így is alakult az élete, olyan nincs, hogy ezt megtudod, és utána egy csapásra el tudod engedni azt, akit korábban több, mint egy évtizedig vakon szerettél. Inkább könnyen irányítható, elvont, ostoba szövegekkel simán etethető ember vagy, aki annyira szeretne minden mögé valami nagyon komoly dolgot látni, hogy a józan ész szikrája se kezd el benned mocorogni még egy pillanatra se, hogy jé, ez egy kamu. Az a pasi szerencsés, hogy megmenekült tőled...
2019. dec. 9. 10:00
 16/24 A kérdező kommentje:
*az majd
2019. dec. 9. 10:05
 17/24 A kérdező kommentje:
Még annyit: eget rengető ostobaság, hogy amiatt, mert nő vagy, anyád vonalát kellene vizsgálni automatikus módon...
2019. dec. 10. 21:27
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Ahoz a férfihoz soha nem volt közöm.Egyébként meg homoszexuális.Én bolondultam meg abba ,hogy nem értettem ,hogy miért vagyok szerelmes még hozzá halálosan......De a családállítás igy meg működött mert sikerült el engednem.
2019. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kis butus, nem is voltál szerelmes. Csak rajongtál valamiért amit képzeltél arról a pasiról.
2019. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mivel beadtak neked egy ideológiát, te pedig elhitted, minden bizonyíték nélkül, mert gondolom már nyűgnek érezted a szerelemnek képzelt valamit. (Nem, dédnagyanyád vőlegénye semmilyen bizonyító erővel nem bír.) Így most az egyik őrületből estél a másikba. A te terapeutád pedig még az enyémtől is nagyobb kutyaütő lehet, mert a szülőket együtt vizsgálják, olyan nincs, hogy mert nő vagy automatikusan az anyai vonalat vizsgálják... Kapásból az volt az első, hogy keressünk képviselőket a szüleinknek, a többieket pedig az elmondottak alapján állították be, teljesen függetlenül a nemtől és az oldaltól.
2019. dec. 11. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!