Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarom lehet?

Bipoláris zavarom lehet?

Figyelt kérdés

Ez az egész úgy kezdődött, hogy 13évesen(néha most is) elkezdtem vagdosni magamat, és depressziós voltam/vagyok. Most 15éves vagyok és hónapokig van, hogy teljesen jól érzem magamat, sőt néha már túlzottan is boldog vagyok, aztán 2hónapig is akár szarul érzem magamat, és múltkor megpróbáltam bevenni egy egész doboz Frontint(felírta a pszichiáter). Egésznap az ágyban fekszek, nem beszélek senkivel, nincs kedvem senkihez,nem eszek csak ha muszáj, és mindig alszok..

Evés/alvászavarom is van, emiatt szedek még Supradynt. (Ilyen táplálék kiegészítő)


Ez lehet bipoláris zavar, vagy esetleg más betegség?:(



2018. júl. 26. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg, hogy depressziós vagy vagy pedig csak kitaláltad divatnak mint minden 2. 15 év alatti lány aki nem kapta meeg a szüleitől a babaházat? Mert úgy érzem hogy inkább a 2.
2018. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell menni egy gyermekorvoshoz, és/vagy gyermekpszichiáterhez, és majd ő megállapítja.
2018. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam az iskolapszichológusnál és ő állapította meg, majd ő küldött tovább rendes pszichológushoz.
2018. júl. 26. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit gyanús a történet. Pszichológus nem diagnosztizálhat mentális betegségeket (pláne nem kiskorúakon). Persze megállapíthat egy adott betegséget, de még véletlenül sem állíthat ki róla "papírt", ahogyan gyógyszeres terápiát sem írhat elő!

Az biztos, hogy ez nem bipoláris zavar, az teljesen más. Egyébként szerintem már nagyon unalmas, hogy minden második ember lassan bipoláris zavart állapít meg magánál. Nem tudom ebben mi a jó...

2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért felháborító, hogy 15 éves tiniknek is felírják a Frontint, aztán meg csodálkozunk, hogy mindenféle tüneteket produkálnak tőle.
2018. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a pszichológus állapította meg csak, ezt tudta mondani, mert ez tűnt valószínűnek a tüneteim és a beszélgetésünk után...
2018. júl. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!