Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Édesapám meg fog halni,...

Édesapám meg fog halni, normális, ha már most gyászolom?

Figyelt kérdés
Én 25/F vagyok. Ő 57 éves két éve bőrrákos volt, abból felépült, májusban agyrákot diagnosztizáltak nála. Egy júniusi sugár kezelés segített rajta, de utána megint rosszabbul lett. Jelenleg már csak pár falatot, eszik, vagy iszik naponta, illetve infúziót is kapott. Az ágyból múlt héten még fel tudott kelni, most már csak fekszik, és nagyon ritkán van magánál. Augusztusra lenne kemoterápia, de addig nem marad arra alkalmas állapotban. Ha senki nem lát, akkor már most is sírok néha miatta. Ez normális?

2018. júl. 28. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne aggódj! Az nem lenne az, ha érzéketlenül csinálnád végig...
2018. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Teljesen normális
2018. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen... probalod feldolgozni ami talan sajnos elobb utobb befogkovetkezni. Nagyon sajnalom nem akarok rosszat irni de a parom nagynenjenek ugyan ugy agydaganata volt es mikor mar nem annyira tudott felkelni az agybol nem sok ido volt hatra..

Kitartast es sok erot neked. Sajnalom.

2018. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kedvességet, kb. egy hete még bíztam benne, hogy itt marad velünk. Sajnos alapból depressziós vagyok.
2018. júl. 28. 18:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis. Talan igy konnyebb is lesz feldolgozni, ha veletlenul bekovetkezne. Nem hirtelen zudul rad az egesz, hanem "fokozatosan".
2018. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az utolso pillanatig remenykedj hogy marad, orvossal beszelni nem lehet hogy rosszabb es nem e lehet elore hozni a kemot vagy valamit tenni erte?!

2018. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2018. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok en is. Apukám agyrákos, GBM... Novemberben derült ki. Ugyan erre a gyógyíthatatlan betegségre többször is rácáfolt, mind orvosilag, mind felfogásra, de a gilobastoma multiforme kór gyógyíthatatlansága miatt en már nem tudok bizakodni. De ezt felé nem mutatom, sőt, hazudok neki, biztatom, hogy meggyógyul! És odáig vetemedtem, hogy bár nem hiszek a természetfeletti dolgokban, mégis imádkozom, kérem az angyalokat, istent, hogy gyógyuljin meg, történjen csoda.

De közben, valahogy már azt látom, nem marad itt... :(

Ez ilyen.

Azert a támogatást minden formában es a hitedben meg kell adnod neki.

En is igy teszek

2018. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kikkina88 válasza:
82%
Teljesen normalis.anyukam 1 eve halt meg rakban.1.5 evet kuzdott elejetol tudtam h nincs mentseg.fele sosem mutattam.belulrol orlodtem magam.mindig tudtam mindenrol.volt h orvossal titokban konzultaltam.sok dolgot csak en tudtam.korulottem mindenki hitt bizott.nekem jobb volt realisan allni a helyzethez.pokoli volt igyis.de legy mellette tamogasd ot...
2018. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szenes43 ***** válasza:
Az én édesanyámat is megoperálták mellrákkal,akkor minden csinált de kb.10 év múlva megint kijött rajta talán a máján.Felnyitották majd összevarrták és saját kérésére hazaengedték hogy majd visszamegy varratszedésre. Az öcsémékkel laktak együtt és a doki megmondta hogy ha rátör a fájdalom azonnal telefonálni a házi dokinak. Ki is jött és adott jó adag fájdalomcsillapítót és édesanyám örökre elaludt.Vasárnap még kávét melegített nekem a konyhában, szerdán meg telefonál az öcsém hogy édesanyánk meghalt.
2018. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!