Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris lennék?

Bipoláris lennék?

Figyelt kérdés

Általában normál hangulatból percek alatt átesek depressziós hangulatba vagy épp hogy nagyon vidám leszek (ez ritkább)amikor boldogabb vagyok..tervezek megvagyok elégedve magammal sokat beszélek tényleg életvidám vagyok rosszabb pillanataimban feleslegesnek érzem magam kedvtelen vagyok nem lehet felviditani és van hogy 5 percenként változik ez a kettő de van hogy csak az alap hangulatom romlik le és megy vissza normálba

Lehet ez Bipoláris zavar?



#hangulatváltozás #Bipoláris pszichológia #Elmezavar depresszió
2018. júl. 29. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell menni pszichiáterhez, aki majd eldönti. Írsz sok tesztet és tuti kapsz BNO kódot recepttel a kezedben. Ha neked ez kell meg a megbélyegzés.
2018. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem vagy, mindenkinek vannak hangulat ingadozasai...

en nem is tudom, h mi az a bipolasris zavar, de kapok gyogyszert ra. vagy skizofreniara, nem tudom mire kapom... de nem hallok hangokat a fejembe, es nem vallom magam biploarisnak sem !

2018. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megállapitani, főleg itt nem, de a drasztikus hangulat, érzelmi változások nem túl jó jelek.

Nyilván mindenkinek változik a hangulata, naponta többször is de ez általában valamilyen külső behatás miatt történik. Baj akkor lehet ha pl minden ok nélkül el kezdesz sirni, magadba roskadni, vagy épp kellemetlenül nevetgélni. Ha ezek a váltások sűrűn vagy erősen jelentkeznek akkor menj el pszhiologushoz beszélgetni, ő jobban ismeri ezeket a dolgokat éssegit, de ha kell elküld pszihiáterhez aki ir fel gyógyszert. De előtte mindenképp próbáld meg gyógyszer nélkül stabilizálni az erzelmeidet, mert a gyógyszer nem túl jó dolog. Viszont ha más nincs, azért seghet.

2018. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!