Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne érezzem magam...

Hogyan ne érezzem magam szerencsétlennek?

Figyelt kérdés

Egy luzernek érzem magam. Van egy rosszul inkább sehogy sem menő vállalkozásom 2x vágták át de az egyiket nem tudom bizonyítani a másikat tudnám de a csaló sok mindenkit berántott de nem tesz senki feljelentést. Ezen kívül nem tudom elviselni saját magamat. A férjemmel anyunál élünk rendes de lehet rosszul választottam neki nagyon kényelmes ez a helyzet a családja mindig az én véremet szívja a gyerek meg a vállalkozás miatt sohova sincs időm menni még fodrászhoz sem. Anyu nagyon negatív mindig előre jelzi hogy soha semmi nem fog sikerülni. Gondoltam jelentkezem egy állásra de tesóm közölte ( aki szintén akar jelentkezni csak nem mer) hogy a gyerek mellett nem fogom tudni csinálni és a felvételit is elbukom. Járok pszichológushoz amikor hazajövök tőle jó de utána újra kezdődik a minden napos érzés hogy még akarok halni. Sajnos gyerek koromban nem akartam veszekedni anyuval ezért egy olyan diplomám van amit anyu akart de semmire sem jó. 24 voltam amikor megkaptam a diplomám gyorsan elmentem dolgozni

Onnan nem engedtek el mesterképzésre pedig felvételi vizsgát tettem amit olyanok sem tudnak megírni akik ott végeztek az alapszakon pénz nélkül meg nem maradhattam majd 30 evésen mert nem volt aki segítsen. A munkahelyemről aztán kirúgtak mert másnak kellett a hely. A férjemnek meg nem tetszem mert nincs időm magamra. Ráadásul utalok egyedül lenni mert hulye gondolatok kerülhetnek elviselni sem tudom magam lazítani se. Itt van a kisbabám nem mehetek sehova bar ki szerettem volna költözni polineziaba. Olyan mintha össze lennék házasodva valakivel akit utálok. Az egész életem ilyen. Csak én tudok változtatni de nem tudom mit csináljak öreg is vagyok már. Úgy érzem lúzer vagyok és ez a baj nem az összes többi. Mit csinálnátok a helyemben?



2018. aug. 2. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kellene határoznod magad, hogy a saját életed éled, anyádtól függetlenül, aki fiatalon is, és most is megkeseríti az életed. Ha rendes, becsületes vagy sikerül az állás interjú, a személyes benyomás alapján döntenek, nem akadály, hogy van gyerek. De ahhoz jó fodrász, ápoltság is kell, meg azért is, hogy jobban érezd te is magad. Nem igaz, hogy azok, akik a nyakadon élnek nem tudnak egy kicsit vigyázni rá, amíg elmégy hozzá. A pszichológushoz is csak eljutsz valahogy. Egyébként elmondtad neki, hogy a terápia után csak rövid ideig érzed jobban magad? Én elmondanám a helyedben. Én is voltam olyan helyzetben, hogy a főnököm szekált a munkahelyemen, és eljöttem, később rájöttem, hogy egy rokonának kellett a hely. Találtam másik állást, te is találni fogsz, hidd el!
2018. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!