Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon csúnya lett az arcom,...

Nagyon csúnya lett az arcom, hogyan birkózzam meg ezzel?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 20 éves és képeket egyáltalán nem csinálok már magamról...


Addig sem volt szép arcom, de az utóbbi időben rengeteget férfiasodott, ez az utolsó egy év. Plusz a bölcsességfogaim kinyomták a számat... Valamint apám eltörte az orrom... Ez utóbbi zavar a legjobban, mert görbén forrt össze és nem tudom megemészteni...


Nem hiszti, látható a különbség...


2018. aug. 2. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Bölcsességfogakat ki kell húzatni. Nekem mind a 4 kijött, és kihúzattam őket. Törött orr esetében lehet kérni plasztikai műtétet. Akár Tb-vel is megcsinálják. Szerintem nálad a hiszti erősebb. Sok nő van akiknek elég görbe az orruk, mégis szépek.

PL Barbra Streisand, Celine Dion stb..

2018. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Jajj, annyi görbe orrú jó csajt láttam már, bárkit megkaphattak volna.

Semmit nem számít. Ne hisztizz!

2018. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldhetsz privátban képet (nyugi nem küldöm el senkinek, nem teszem ki sehova stb.) de már most megmondom, hogy nincs “csúnya” arcod, sőt...
2018. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem megcsináltatni és a belátható jövőben nem is lesz...
2018. aug. 3. 02:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez leginkább önértékelési problémának hangzik. Meg kell tanulnod elfogadni magadat. A magabiztosság sokat segít, nézz körül hogy hány totál szakadt lánynak van jó pasija.
2018. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Micsoda együttérző kommentek... Különös, hogy a lánya orrát betörő apát senki nem hibáztatja (pedig lehet, hogy maradandó sérülést okozott). Ha a bölcsességfog útban van, a fogorvos is azt fogja javasolni, hogy húzasd ki, de az is lehet, hogy csak műtétileg távolítható el. A férfias kinézet pedig hormonzavart sejtet.
2018. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!