Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene van velem?

Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés

Mindenféle mentális bajon van.

1.amióta az eszemet tudom, rágom a bőröm, van,hogy a húsig is eljutok, néha brutálisan vérzik. És semmi fájdalmat nem érzek, csak ritkán.

2.körömrágás, de az is brutálisan

3.hol csúnyának és kövérnek, hol szépnek és csinosnak látom magam, össze vissza. Viszont bikiniben utálok lenni, mert akkor abszolút kövérnek érzem magam, és a lehető legjobban próbálom takarni a testem(nem veszek fel gombos nadrágojat, mert a hájaim miatt kidudorodik a gomb, CSAK cicanadrág, szigorúan fekete). Ruhák alig vannak a méretemben a rossz alkatom miatt, mert teljesen aránytalan, és semmilyen ruha nem áll jól. Ha ezen múlna, nem lenne egy ruhám sem. Úgy vásárlok, hogy neg se nézem magamon, csak kinézem magamnak, és ha kényelmes, megveszem

Egyébként utálok shoppingolni. Egyébként egy rossz fogyókúra miatt(több okból nem mondanám anorexiának, de mindegy) és ugyan csak majdnem vagyok túlsúlyos, semmi izmom sincs, és lóg a hájam, főleg hason.

4.van, hogy boldog vagyok, máskor csak tettetem, és valamikor szomorú vagyok, csak úgy. Olyan is van, hogy nincs kedvem semmihez

5.fél éve falásrohamok gyötörnek, pedig próbálok egészségesen élni(krumpli, rizs, cukor, fehér liszt kizárva)

6.sose érdekeltek a fiúk, valszeg biszex vagyok. De a lányokat megnézem, de nem szerelemből, hanem ilyenkor azt gondolim, bárcsak én is olyan csinos lennék

7.nincs egyetlenegy jó tulajdonságom se, csak az, hogy ezt belátom. Szinte minden rossz a javából: bunkó, hazug, áruló, buta, csúnya, kövér, irritáló, unalmas, kényes, finnyás...szerintem nem sorolom tovább...pedig van még mit...

8.semmiben sem vagyok tehetséges. Amibe csak belekezdek, vagy messze leköröznek, vagy kudarcot vallok, sőt, ártok magamnak és másoknak is.

Én nagyon szeretnék lelkileg, testileg egészséges lenni, önbizalmat szerezni, példát mutatni, jó ember lenni, aki felé szívesen fordulnak az emberek, valamiben jó lenni, csinos lenni. A változás az orrom előtt van, megrendeztem az étrendem, de annyi minden közbejön, ami miatt nem tudnám tartani, és amíg nem teszem meg a fogyás lépéseit, biztos nem változik más sem. Légyszíves segítsetek!



2017. aug. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érzed, hogy valami gond van, azzal máris tettél egy lépést a javilás felé. A "mentális egészség" alkategóriába tetted a kérdést. Hát keress fel egy olyan szakembert, aki ért a mentális betegségekhez!
2017. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig is érdekelt, hogy ha valaki nem érzi magát szépnek, sőt csúnyának érzi magát ő kinek is akar tetszeni?

Ugyanis te magad írtad nem érdekelnek a fiúk. Akkor minek szép lenni? Csak a fiúk értékelik, ha szép egy lány más senki se fogja...

2017. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolső:magam miatt szeretnék szép lenni, mert rossz dolog egy ilyen tulajdonsággal kitűnni(persze tucat se szeretnék lenni, de remélem érted, mire célozok) és én így rosszul érzem magam. Én nem merek tükörbe nézni, mint az ismerőseim, utálok fotózkodni, és mindent, ami a külsővel kapcsolatos. Ez nem valakiért van, hanem magamért.
2017. aug. 18. 06:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Most meg lehet, hogy fatorexiába is átcsaptam, mert 56.6 kilóval zabálok, mint a disznó, hogy hízzak, hogy aztán legyen mit leadni. Mert ez a se kövér se vékony állapot is nagyon szar):
2017. aug. 18. 06:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, nem biszexuális vagyok, hanem aszexuális. Azért van különbség, csak félreírtam.
2017. aug. 21. 22:40
 6/6 anonim válasza:
Mintha a saját szavaimat olvastam volna vissza kivéve a bőrrágást. Én most keresek pszichológust, mert a környezetemben senki nem igazán érti mi is a bajom szerintem te is tegyél így. Jó nekem annyival problémásabb, hogy nem tudok emberek közt lenni mert csak arra tudok gondolni hogy mindenki más jobb szebb nálam és beparazok és dolgozni sem tudok
2017. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!