Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet egy skizofrén ADHD-s is?

Lehet egy skizofrén ADHD-s is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen. A skizofrének legalább 90%-ának más mentális betegsége is van élete során. Az ADHD a skizofrénia egyik leggyakoribb társbetegsége.
2018. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak figyelemzavar, vagy hiperaktivitás is társulhat?
2018. aug. 4. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Bármelyik, gyerekkorban gyakoribb, hogy hiperaktivitás is társul, felnőtteknél általában csak ADD van.
2018. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok skizofrén, de ADHD-s vagyok. Igaz illik rám skizofrén tünet, de nem vagyok az.
2018. aug. 4. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ADHD-s vagyok felnőtt létemre. Ha szeretnél esetleg, akkor beszélgethetünk privátban.
2018. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IstvánBéla válasza:
0%

Nem, nem lehet! Sőt!

Nem létezik skizofrénia sem a világban, az orvosok az embertömegből kinéztek egy csomó embert, akiket felmértek, kiismertek, és annyira gyűlölik őket, hogy tönkreteszik a "betegeik" szervezetét az állandó gyógyszerezezéssel.

Az a hosszú élet egyik titka, hogy az ember nem szed semmilyen antipszichotikumot, mert attól leépül az ember állapota.


A pszichiátriai gyógyszerek NÉLKÜL az ember teste és agya tökéletesen funkcionál.

2018. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!