Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ezzel a vágással?

Mit tehetnék ezzel a vágással?

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy beteg vagyok, hülye voltam, ezt mar bánhatom stb... NE BANTSATOK kerlek.


Hirtelen idegessegben egy borotva penget huztam at a karomon teljes erobol. Na most az történt hogy lett egy total nyilt sebem... Tudom idiota vagyok de most mar belatom hogy orvosra van szuksegem.


Nem is ez a lenyeg. A kerdesem az hogy ezt a vagast most osszekellesz varratni vagy van eselyem hogy nem kellesz? Es nem fog begennyesedni? Tegyek ra sebtapaszt estere? Vagy napkozben?


Csak erosidegzetuek nezzek meg a kepet.


[link]


Fertotlenitovel lekentem, betadinnal es neugranormonnal is. De nem tudom... Szegyellem magam nagyon es nyugtassatok meg hogy nem kell ezt varratnom.. Es mivel kenegethetnem még stb?


Ne irjatok szitkozodast van eleg bajom igy is. Csak a kerdesre valaszoljatok. Itt lent kommentben.


Mobilrol irok bocsi a hibakert.


20/l



2018. aug. 8. 01:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Hát jó lenne varratni, az biztos.. De miért is baj ez?

A másik meg az, hogy bizony nagyon el kellene menned pszichológushoz. Dühöngesz. És agresszív vagy. Nagyon nem jó ez így...

2018. aug. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy látom,nem ez volt az első.A csaladomban volt ilyen,menj el pszichiáterhez,ezzel nem tudsz egyedül megbírkózni.Lehetne varratni is,de ha jól gondolom nem fogsz orvoshoz menni ezzel.Össze kéne húzni a sebszéleket tapasszal,meg tudod csinálni? És még egyszer mondom,pszichiáter.
2018. aug. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a karodon több vágás nyom is látható, ez se egyszeri eset... Csak most egy kicsikét jobban sikerült :)))
2018. aug. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
Szerintem varrás de nem fáj az annyira ne parázz legkozelebb ne pengehez nyulj hanem uss bele valamibe en azt szoktam box vagy valami sport az jol johet
2018. aug. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
2:32 Csöbörből vödörbe. Ezzel még nem oldódott meg az igazi, valós problémája. Te is minek vagy itt, ha értelmeset nem tudsz szólni?
2018. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Teljesen igaza van. Igaz, hosszútávon a problémát nem oldja meg, de mégis jobb, ha a legközelebbi ilyen esetnél egy párnába boxolna ahelyett, hogy még akár ennél is nagyobbat vágjon a karába? Tudod, ez nem úgy működik, hogy csettint és vége a vagdosásnak. Először kell találni valami helyettesítő tevékenységet amivel nem tesz kárt magában (vagy másban), és biztonságban el lehet kezdeni foglalkozni a komolyabb problemával.

2018. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Lekötöztem le fertőtlenítettem stb. Egy pár napot várok vele ha nem gyógyulna elmegyek a sebészetre vele. A pszichológust is elkezdtem intézni.


Még egyszer köszönöm a válaszokat+

2018. aug. 8. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Helyes, nagyon jól tetted. Viszont felesleges ezzel várakozni, mert közben a széle elkezd varrasodni, ezt a sebet össze kell húzni. Már rég túl lettél volna rajta. Nyugodtan menj el, és kamukázz valamit. Nem kell félni! Az pedig nagyon dícséretes, hogy a FŐ problémát elkezdted intézni. Majd írj a fejleményekről ide. Sok sikert!
2018. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy, ha nem akarsz kamuzni (én ezt tartom a jobb ötletnek), akkor mondd azt, hogy igen te tetted, de már többet nem akarsz ilyet.. Te is azon vagy, hogy kigyógyulj belőle. Mindig jobb az őszinteség :)
2018. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni,róla írj nyugodtan. Ha már varras lesz, akkor körömvirág krém a nyerő. Minden rendben lesz. Kitartást!
2018. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!