Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ezzel a vágással?

Mit tehetnék ezzel a vágással?

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy beteg vagyok, hülye voltam, ezt mar bánhatom stb... NE BANTSATOK kerlek.


Hirtelen idegessegben egy borotva penget huztam at a karomon teljes erobol. Na most az történt hogy lett egy total nyilt sebem... Tudom idiota vagyok de most mar belatom hogy orvosra van szuksegem.


Nem is ez a lenyeg. A kerdesem az hogy ezt a vagast most osszekellesz varratni vagy van eselyem hogy nem kellesz? Es nem fog begennyesedni? Tegyek ra sebtapaszt estere? Vagy napkozben?


Csak erosidegzetuek nezzek meg a kepet.


[link]


Fertotlenitovel lekentem, betadinnal es neugranormonnal is. De nem tudom... Szegyellem magam nagyon es nyugtassatok meg hogy nem kell ezt varratnom.. Es mivel kenegethetnem még stb?


Ne irjatok szitkozodast van eleg bajom igy is. Csak a kerdesre valaszoljatok. Itt lent kommentben.


Mobilrol irok bocsi a hibakert.


20/l



2018. aug. 8. 01:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma delben megyek az orvoshoz. Meg annyi kerdesem lenne. Azért hogy osszevarjak fizetnem kell majd? Vagy ingyen megcsinaljak?
2018. aug. 9. 01:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2018. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!