Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség zavarom van?

Személyiség zavarom van?

Figyelt kérdés

gyerkoromtol kezdve a mai napokig ha valaki a környezetem be sir vagy szomorú... sose tudtam megvigasztalni . egyszerűen nem tudom h kell . mindenki körbeugrálja nyugtatják h semmi baj én meg ülők és csak nézem . egyszerűen fogalmam sincs miért csinálja szerintem csak figyelemre vagyik és ilyenkor mindig undorodom az ilyentől.

nem szeretem a gyerekeket nagyon idegesítenek irtózom tőlük.

szeretem itthon egyedül lenni . olvasni filmet nézni rajzolni .

regen és most is gúnyoltak a súlyom miat ami miat meg jobban az évesbe menekülök. főleg h ezt a családtól is megkapom

De az egyik legrosszabb dolog h azt hiszem nem szeretem az apámat. folyton masokat mond elfelé karomkodik és a régi világ szerint el .

nagyon másak a világnézetünk. ő is gúnyol néha család előtt is .pl ha vendégek vannak és anya mondja h szedjek meg kaját és akkor apa mindenki előtt kedves nyájas hangon megszólal h nem kell neki annyit enni . én rájövök h igaza van és mégjobban utalom magam .

vannak néha olyan gondolataim ha meglátok egy kést h megkarcolom magam . de félek h észreveszik és akkor cirkusz lesz h mi bajom .

jól megtudom játszani magam nem hiszem h tudjak belül mennyire rossz nekem.

nem igazan érdekel ha a környezetembol valakinek valami baja van . és néha már unom megjátszani megkérdeni h : "mond ? Minden rendben? nem mintha érdekelné csak illik megkérdezni h ne én légyen az érzéketlen dög a társaságba "

Most nincs empátiám vagy ez ilyen tinédzser dolog és majd kinövöm?


2018. aug. 8. 13:26
 1/4 A kérdező kommentje:
e mellett nem tudok kínálni magamért. bennem van h most ezzel visszavágjak de nem teszem . ilyenkor elég agresszív leszek nem lehet hozzam szólni.
2018. aug. 8. 13:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én személyiségzavaros vagyok, és azokból, amit leírtál én még nem tudnék arra következtetni, hogy te is az vagy, de nem vagyok szakember (sajnos).


Tinédzser korod miatt sok minden zajlik ilyenkor benned, még keresed magad, rengeteg más dolog húzódhat a problémáid hátterében. Szerintem keress meg egy pszichológust, vagy esetleg életmód tanácsadót, hogy átsegítsen a nehézségeiden.

2018. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is személyiségzavaros vagyok, de ennyiből nem állapítható meg hogy neked az van.

Nem ajánlom a netes teszteket meg az öndiagnosztizálást, a legnagyobb vétek amit kitaláltak. Keress fel szakembert.

Ha pedig nem múltál el 18 éves, akkor még csak személyiségszerveződés állhat fent, 18 éves kor alatt nem diagnosztizálnak személyiségzavar miatt, épp a személyiség változékonysága miatt.

Legyen szép napod!

2018. aug. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!