Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongok, mi lehet a...

Nagyon szorongok, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nos szóval ez már óvoda óta van, nem játszottam csak ültem egy helyben, nem mertem csuzdázni, sem hintázni mert féltem a magasban. Aztán jött az iskola semmi baj nem volt velem amíg nem kellett emeletre menni. Végül addig jutottam h nem mertem a teremből kijönni, csak akkor mertem ha földszinten voltam. Utána a sok bántástól mert a többiek bántottak emiatt magamba estem, nem ettem, csak aludtam és így ment minden nap, végül kiszáradtam kórházba kerültem. Aztán jött az a problémám h féltem enni, de aztán megoldottam azzal h állandóan vizet ittam, és azóta már víz nélkül nem merek elindulni itthonról, de ha itthon is hagyom a vizet akkor bepánikolok és elkezdek fulladozni. Aztán az jött h egyedül nem merek elmenni sehova egyedül. Már évek óta így megy ez pszichológusnál már voltam többször is de csak rosszabbul lettem, már ott tartok h alszok és egyszerűen hirtelen fslülök és elkezdek fulladozni és nyúlok lefele a torkomra és nem is ez a legdurvább sikítok is álmomban
2018. aug. 12. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen pszichológusoknál, mennyi ideig jártál egyhez? Ilyen állapotban elengedtek, hogy nem tudnak veled mit csinálni?

Ki kéne téged kezelni, rendesen, még az is lehet, hogy gyógyszeres terápiával kombinálva. Keressetek egy rendes klinikai szakpszichológust, és csináld vele végig a folyamatot, ha orvost is javasol, akkor orvossal.

Egyébként van, aki a kineziológusra esküszik, egy próbát megérhet, de csakis valami elismert, mások által ajánlott emberhez menj. Mindez persze pénzbe kerül.

2018. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamiféle nyugtató kellene neked első körben,bár ellene vagyok a nyugtatóknak,de csökkenteni kellene a szorongást.Sok mozgás,akár a szobában torna.Nyugtató teák,nyugtató természetes szerek.A vizzel kapcsolatban annyi,hogy legyen nálad mindig pénz,és tudatosítsd magadban hogy bárhol kaphatsz vizet.Sokat járkálj az utcátokban oda-vissza,majd mindig kicsit messzebb.Ettől függetlenül a lelki gondjaidat meg kell oldani,mert különben nem múlnak el ezek a dolgok.A múltat le kell zárni.
2018. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez elég komolynak hangzik. Jelenleg mennyi idős vagy? Van lehetőséged arra, hogy mondjuk önmagad keress pszichológust, esetleg nevelési tanácsadóban valami mentálhigénes szakembert?
2018. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!