Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek fontos kimondani az...

Nektek fontos kimondani az érzéseiteket?

Figyelt kérdés
Az őszinte érzéseimet nem tudom kimondani. Mindig azt mondom amit mások hallani akarnak. De ezt meguntam így már nem is beszélgetek. Kerülöm a barátaimat a családomat most már tényleg magam vagyok. És nagyon szomorú magányos vagyok. Nem beszélek senkivel mert meguntam hogy másoknak az érzéseit vagy az önbecsülésüket hallgassam. Most kimondom amit gondolok és akikkel beszélek biztos hogy megbántom. Nekem nehéz kimondanom amit érzek és nem is éreztem ennek súlyát de ma már az ágyból sem tudok felkelni. Feladtam. Nem érdekel semmi és senki. Az orvosom megvizsgált ,fizikailag minden rendben volt. De mondta hogy keressek fel egy pszichológust. De nem hiszem hogy lenne értelme kibeszélnem mindent ami miatt szomorú vagyok. Bár van egy pár ok: családtag elvesztése,kapcsolat vége, munkám feladása, folytonos elégedetlenség. Ez mind ami nagyon bánt. Nektek fontos lenne beszélnetek erről?
2018. aug. 19. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Magamnak megfogalmazom az érzéseimet, de másoknak nincs hozzá közük. Csak vészhelyzet esetén beszélek róla 🙂
2018. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!