Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy kezdetleges...

Lehetséges, hogy kezdetleges tudat hasadásom van?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkodok ezen. Mi van akkor ha készülőben van és egyszer csak kitör? Olyan mintha az agyam jelezné nekem és mintha felismertem volna. Egyelőre szakemberrel még nem beszéltem sőt senkinek sem mondtam el.. A családunkban 2 személy is skizofrén így örökölhettem én is. A baj az, hogy eléggé fiatal vagyok még (17F). Utána olvastam neten és a férfiak esetében a fiatal kor jellemzőbb. Gyakran vagyok úgy hogy majd kicsattanok az örömtől, máskor meg napokig nem vagyok hajlandó beszélgetni senkivel és megmagyarázhatatlanul rossz kedvem van. Olyankor próbálok tenni ellene persze nem megy... Szeretek egyedül lenni és nem igazán járok emberek közé csak néha. Gyakran fura gondolatok járnak a fejemben és egy csomót gondolkodok rajtuk...Hirtelen elfelejtek dolgokat. Pl.:A kezembe veszem a telefont, hogy megnézzek egy képet aztán a zenék közt kötök ki és nem tudom mit is akartam...Gyakran fáradt vagyok annak ellenére hogy elég sokat alszok.

Persze vannak még fura dolgaim de azt inkább nem is írnám le.

Mit gondoltok?



2018. aug. 19. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
ne imádd magad ennyire
2018. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt csak orvos tudja megmondani, hogy tudathasadásod van-e. Keresd fel a háziorvost, és mindent mondj el neki. Őt titoktartás kötelezi, tehát köztetek marad, amit elmondasz neki.
2018. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tudathasadás és a skizofrénia nem ugyanaz.

A leírás alapján egy normális tinédzser vagy. Persze ha leírnád a ténylegesen fura dolgaidat...

2018. aug. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok, és amiket felsoroltál, a "tüneteket", mind illenek rám is. Szerintem normális ez így tinédzserkorban.
2018. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!