Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt csak beképzelem?

Ezt csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Testkepzavarban szenvedek egy ideje és ez történt.Sétáltunk az utcán,jött szembe velünk egy csapat részeg ember,elmentek mellettünk,beszéltek vmi témáról h “mindjárt megöl” vagy nemtudom ilyesmi aztán hirtelen annyit hallottam vagy nemtudom h “ez dagadt” pár másodperccel később visszanéztem mem néztek rám meg igazabol nemtudom h ezt mondták-e. Lehet h beképzelem?
2018. aug. 20. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet beképzeled, lehet tényleg mondták. Innen nem tudunk jósolni.

Látogass el pszichológushoz.

2018. aug. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát ha nem néztek rám ?
2018. aug. 20. 02:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha testképzavarban szenvedsz, valószínűleg hajlamos vagy félre hallani is a dolgokat.

Ne foglalkozz vele! Főleg azzal, amit egy csapat részeg mond. Főleg, hogy nem is biztos, hogy mondta...

2018. aug. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor van az h beképzelem azt a szót h “dagadt” meg nyilván ha rolam lett volna szó akkor nevettem is volna nem? Mert ugye a részegek ilyenek
2018. aug. 20. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:
*nevettek is volna
2018. aug. 20. 16:39
 6/8 A kérdező kommentje:
meg már akkor beképzelem a dagadt szót ha van a mondatban vagy a szóban egy D betű. Pedig egyébként nem vagyok az
2018. aug. 20. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérem válaszoljon vki!!
2018. aug. 20. 20:50
 8/8 anonim válasza:
Ha nem vagy dagadt felesleges ezen meg sértődnöd meg ha nem vagy az akkor lehet hogy nem is rólad beszéltek
2018. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!