Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sulyos depresszios vagyok es...

Sulyos depresszios vagyok es tragedia is ert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Halaleset. Tomom magamba a bogyokat. Ez nagyon karos? Maskepp hogy veszeljem at? Ti mit csinalnatok vagy mit csinaltatok ilyen helyzetben?

2018. aug. 20. 14:56
 1/6 Muzsi Attila válasza:
100%
Részvétem... nem tudom más mit csinál depressziósan, engem is feszt környékez, igaz nem halál eset miatt, próbáltam nyugtatókat szedni, de azon kívül, hogy altatnak, semmit sem javít a közérzetemen. Dolgozom, mindig valamivel lefoglalom magam, próbálok emberekkel kommunikálni, de sajnos mindenki rohan, nem ér rá. Szerintem valami jó életcélt kell keressünk... lehetőleg ne arról szóljon, hogy világbéke meg ilyenek, hanem valami ami csak rólunk, rólad szól. Egy elfojtott vágy, álom újraélesztése. Nem tudom, csak spekulálok...
2018. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tömd magadba a bogyókat! Honnan vannak? Károsítja a májat, kölcsönhatásba lépnek egymással, hozzászoksz és nem old meg semmit. Soroljam még?

Ki halt meg? Hogy vészeld át? Sírással. Mért kéne elnyomni a bánatot? Aztán menj társaságba, töltsd aktívan és hasznosan az idődet.

2018. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy rokonomnak meghalt a gyereke, egyáltalán nem szedett nyugtatókat. Azt mondták, ha elkezdi szedni, sosem fogja tudni feldolgozni.
2018. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el mozogni,jókat tenni az emberekkel,olvasni,bármi olyat csinálni,ami leköt.A bogyókat felejtsd el,csak rontanak tovább a helyzeten,ha bátor vagy annyira,hogy ezt kiírtad ide,hidd el,kimászol innen gyógyszerek nélkül is :) Esetleg ha akarsz nyugodtan beszélgethetünk facebookon,viberen vagy e-mailen.Jobbulást!
2018. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 0110_fighter válasza:

először is Részvétem. Másodszor pedig nem tesznek jót azok a bogyók hülyeség az összes. Ha én valamilyen okból céltalan vagyok roszul érzem magam én is voltam depressziós én ezt néztem meg minden nap: https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


hidd el sokat segít

2018. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket!!
2018. szept. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!