Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortenik ha ugy veszem be...

Mi tortenik ha ugy veszem be az antidepit hogy nem is kene?

Figyelt kérdés

Nagyobb kart okozhat igy? Eros szorongasra, panikrohamokra (inkabb eros panikolasra) kaptam, nem nagyon tudok kimozdulni emiatt elegge magamba fordultam. Neha elgondolkozok rajta,hogy mi van ha amugy nem is kene de en beszedem, mi tortenik majd igy. Mert nem allandoan vannak tuneteim, ha le van kotve a figyelmem akkor jol vagyok. De ha olyan napszak van, hogy mincs semmi dolgom, akkor rendszerint rosszul leszek. Meg az zavar, hogy ha eros stressz er miert kezdek el panikolni... miert nem tudok csak annyira idegeskedni mint a normalis ember, vagy ugy mint egy eve... Nagyon durvan be vagyok szrva tole, de a sima nyugtatotol is. Sot mostanaban a fajdalomcsillapito utan is nagyon erosen szorongok egy 20percig.


Bar minimalisat kaptam, negyed szemet par napig utana felet kell szednem. Attol felek, hogy total mas ember leszek azonnal, olyan dolgokat fogok csinalni amik nem jellemzoek ram, nem tudok viselkedni tarsasagban, a munkahelyemen, ilyenek. Attol felek,hohy teljesen megorulok, megjobban fogok felni mindentol amitol normalis ember nem fel.


Escitilt kaptam egyebkent.


2018. aug. 26. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kaptad a gyógyszert. Ezeknek a gyógyszereknek az a tulajdonsága, hogy hozzá kell szoknod, ami 3-4 hét, utána fogja kifejteni a hatását. Igaz, a hozzászokásig felerősítheti a tüneteket, de utána már normálisan fog hatni. Pontosan azért írták fel a gyógyszert, hogy ne szorongj, ne kezdj pánikolni. Ha nem kellene, nem írták volna fel. Az önhatalmú elhagyása pedig eszedbe se jusson, mert akkor fogsz igazán nagy kárt csinálni magadnak. Nem leszel más ember, esetleg annyiban, hogy nem lesznek ilyen tüneteid. Az orvosi kontrollt tartsd be feltétlenül.
2018. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elhagyni nem mernem, annal jobban felek tole.

Csak folyamatosan sirok, hogy ide jutottam, hogy gyogyszer kell, mert panikolok. Es az a legrosszabb, hogy felek tole, azert csak nem olyan mint egy vitamin. Ismerem magam es ha valami furcsat erzekelek magamon eszembe fog jutni, hogy a gyogyszer es az baromira beparaztat, jartam mar igy nyugtatoval. Ezert nehez ebbol kigyogyulnom.

2018. aug. 26. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen, te teljes mértékben olyan vagy, mint én! A szorongásomra kapott gyógyszer beszedése után is szorongok, mint egy hülye. De igyekszem leküzdeni ezt az egészet magamban, igyekszem kitölteni az üres perceimet, hogy ne túl gyakran kezdjek el hosszan agyalni, mert akkor jön a pánik és ba.szhatom.

Szedd nyugodtan, azért kaptad. Nem leszel más ember, nem fog átváltoztatni, nyugi.

Jobbulást, kitartást!!

2018. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piku78 ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.Az elején nekem is felerősítette a pánikot olyan 20 napig kb.Nehéz volt úgy felkelni hogy na megint beveszem és tudom mi vár rám.De kibírtam és megérte.Megszüntek a pánikrohamok és ujra a régi vagyok.Attól meg nemkell félni hogy más leszel.Nem változtat meg az antidepi nemérzed magad beszedve vagy valami.Én is bevoltam szarva a nyugtatótól is meg antidepitől is.Választhattam vagy összeszedem magam és elkezdem szedni vagy megy tovább a pánikos élet ami nem valami jó,sőt...

Fel a fejjel,kitartás!

2018. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugtatot szedtetek hozza? En ejszakara akarom majd szedni, alvas kozben ugy sem tudok ezen agyalni. Ez hulye otlet? Nekem januarban volt utoljara panikrohamom, de minden nap erzem, mimtha jonni akarna - hol rovidebb ideig kevesbe, hol hosszabb ideig tor ram intenzivebben.
2018. aug. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!