Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez a hallucináció?

Mitől lehet ez a hallucináció?

Figyelt kérdés

Szóval eddig is volt hogy újra at kellett olvasnom 1-2 beszélgetést mert azt hittem megtörtént közbe meg se , de akkor mikor az olvastam rájöttem hogy nem írtam azt amit hittem és a másik fel se , és a mai nap kétszer azt hittem úgy láttam és hallottam hogy a testvérem beszél apaval , és mindkettőjüket megkérdeztem 1x és 2x is hogy akkor most mikor (az általam hitt témájukrs kérdezve ) és meg se történtek ezek a beszélgetések

18 éves vagyok ezek mitől lehetnek ??



2018. szept. 2. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják, az ember helyesírása tükrözi a gondolkodását. A te mondataid olyan kuszák...

Nem hallucináltál, valószínű csak elbambultál vagy álmodoztál.

2018. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alszol rendesen? Marihuánát használsz? Vannak "lelki" gondjaid (depresszió, szorongás)?
2018. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha depressziós lennél nem mondanád hogy mentális beteg vagy...bár nem is mondtad :D , nem tudom hogy depresszió okozhat hallucináciokat....

nem alszol eleget?

2018. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendesen alszok

De mikor felkelek alvás után mindig úgy érzem mintha kiutottek volna

2018. szept. 2. 22:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Drogot se fogyasztok !!
2018. szept. 2. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy pont ez a baj :D

na jo, nem, komolyra forditva a szot, szerintem csak elbambulsz vagy elkalandozol, kicsit tul elenk fantaziaval birsz. ha nagyon aggaszt a dolog, akkor kezdj el valamilyen multivitamin keszitmenyt szedni, lehet hogy le van merulve a szervezeted, es ettol tortenik veled ilyesmi. Fogyas vagy megerolteto fizikai munka / sport a kozelmultban`? Esetleg olyasmi, amin sokat jarattad a gondolataid??

2018. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul alszol? Alvási apnea lehetséges.
2018. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, az légzési apnoe. Ritka a fiatal embereknél, szóval ne diagnosztizálj már látatlanban
2018. szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, elírtam. Elnézést kérek érte, továbbá jelezni szeretném kérdezőnek, hogy nem diagnózist írtam, csak egy ötletet. :)
2018. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!