Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megfenyegettek, ha nem szedem...

Megfenyegettek, ha nem szedem be a pszichiátriai gyógyszert újra vissza visznek a zárt osztályra! Ezt mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Tabletta nem old meg semmit , modern feltáró és semlegesítő fejlesztő módszerek segítenek .
2018. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért voltál bent?
2018. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Kik akarnak bevinni? És mi a bajod?

Az átlag magyar társadalom és a központi pszichiátria még mindig az elfojtásra helyezi a hangsúlyt, mert így könnyebb nekik. Egyszerűbb leszedálni egy embert, mint egy szervezetet létrehozni, ahol a lélekkel is foglalkoznak. Csak tudnám mitől gyógyulna meg egy ember a zártosztályon...

2018. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Klasszikus értelemben vett boldondokháza, vigyorgó már rég nincsen, Kérdező. Szóval hadd fenyegessenek.
2018. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gondolkodással kapcsolatos problémáim voltak, pszichiátriai kezelő orvos mondta.
2018. szept. 7. 19:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó, de konkrétan mi?
2018. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Alig ettem, nem fürödtem, estig kint ültem a kertbe, gondolkodtam, nem a normális életnek megfelelő dolgokat tettem. Halucinalni nem halucinaltam, nem halottam hangokat.
2018. szept. 7. 20:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt sokan így csinálják mégsem mondhatják rájuk azt hogy elmezavarodott vagy elmebeteg. Ha ezek nem állnak fönt nem vihetnek be akaratod ellenére és nem is tarthatnak benn.
2018. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8+1
2018. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha nem szedem a gyógyszert és nem jelenek meg nála (pszichiáternél)a hatóságokat értesítheti.
2018. szept. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!