Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megfenyegettek, ha nem szedem...

Megfenyegettek, ha nem szedem be a pszichiátriai gyógyszert újra vissza visznek a zárt osztályra! Ezt mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10 Akkor meg nem annyi a bajod, mint amit írsz.


Mi a konkrét diagnózisod?

2018. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Keresd elő az ambuláns kezelőlapod és írd le, hogy mi áll a Diagnózis megnevezése sor alatt.
2018. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akut pszichózis
2018. szept. 8. 19:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez esetben valóban elmezavarodott vagy és szükséges a gyógyszeres kezelés, ami a javadat szolgálja. És nem megfenyegettek csak az előírt szabályoknak megfelelően járnak el. Szedd a gyógyszert és jobbulást!
2018. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elmezavarodott! Amugy meg nyugodjal meg szedem a gyogyszert.
2018. szept. 8. 20:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nyugodt vagyok és csak segíteni akartam neked. Sokaknak van személyiségzavaruk vagy más mentális zavaruk, olyanok is akiken nem is észrevehető, munkába járnak minden nap de melette 1-2 hetente pszcihoterápiára járnak és gyógyszert szednek.
2018. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!