Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy változtassak...

Mit tegyek, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves nő, anyuka vagyok. Egész életemben zárkózott voltam. Sose szerettem boltba menni, vagy postára egyedül stb. Iskolába se szerettem nagyon járni,főleg nert tartottam attól hogy ko kell mennem a táblához, ilyenek. Utálom ha egy nyilvános helyen pl. felkiált a kislányom, és minden szem ránk szegeződik, egyből rosszul tudnék lenni. Gyomorgörcsöm lesz tőle. Alig van olyan személy aki szívesen beszél velem, pedig nem vagyok rossz ember, mégsem érdeklek senkit, és nagyon rossz egyedül lenni, állandóan 2 gyerekkel, úgy hogy napokig más felnőttel nem is beszélek, a párom folyton dolgozik, ha itthon van, pihen ő se foglalkozik velem. Szeretnék németül tanulni(Ausztriában élünk), de félek elmenni kurzusra is, az esetleges beégés miatt, meg a sok ember miatt. Vannak terveim, érzem hogy képes is lennék rá, de utálok idegenek közt lenni, félek, szorongok, lever a víz, mintha gombóc nőne a torkomba, a szívem úgy ver majd össze esek, és ezek minden téren keresztezik a terveimet, az életemet. Nem tudom hogy változtathatnék ezen. Van erre valami jó módszer, vagy gyógyszer, homeopátiás szer, akármi? Nem akarok már ilyen szorongással élni, de nem tudok változtatni se. :'(

2018. szept. 13. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez pszichiáter kéne, szükség szerint gyógyszert is írhat fel.
2018. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 Ne itt reklámozd a drogokat,ez nem a Hős utca.
2018. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni ezen: kognitív terápia.
2018. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!