Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van akinek sikerült?

Van akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Sikerült kigyógyulnod a generalizált szorongásból és depresszióból?


Már több mint öt éve küzdök szorongással és depresszióval, évek óta rendszeres pszichológiai és pszichiátriai figyelem alatt állok. Számtalan antidepresszánst próbáltam nyugtatókkal együtt, de egyre csak romlik az állapotom, semmi sem használ. Már teljesen elvesztettem a reményt...

Van akinek sikerült leküzdenie ezt vagy legalább is olyan szintre redukálni hogy képes legyen élni?


Kérlek írjátok le a történeteiteket, szívesen meghallgatnám, akár privátban is.



2018. szept. 16. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyfelől, én nem bíznék az ilyen mai diagnózisokban, az igazság az, hogy a mentális egészségügy sohasem szárnyalt, s főleg nem magyarországon. Az orvosok össze-vissza diagnosztizálnak, irkálnak fel gyógyszereket.


Másfelől, az antidepresszáns és a nyugtató semmit nem fog soha a büdös életben megoldani. A gyógyszeres kezelés semmi másra nem szolgál, mint a fizikai tünetek enyhítésére, hogy hatékonyabb legyen a pszichoterápiás kezelés. Ennyi.


Ennek úgy kéne működnie, hogy kapsz anti-depit ami a szerotonin szinteddel mókol, ami lényegében az általános közérzeted javítására szolgálna. Emellé kapod a nyugtatókat, hogy a tüneteket visszaszorítsd, élhetőbb napjaid legyenek, amíg a gyógyulással foglalkozol. Na már most, ha te mindenben ráhagyatkozol az orvosodra - akik általában továbbra is inkompetensek -, beszedegeted a bogyókat, eljársz a pszichológushoz, de nem azzal foglalkozol amivel kell és a pszichológusok sem tengenek bőségben kompetens tudás terén, akkor valóban nem fog semmi sem változni.

2018. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyenem. De a gyülekezetben sokan megszabadultak belőle. Ezt tudom.
2018. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Takarodj már innen te vallási fanatista.
2018. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Skizofrèniàs leszel.
2018. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat. Nem túl bíztatóak vagy segítőkészek de nem is tudom mire számítottam...Úgy látszik nem érdemes ezt tovább csinálni. De azért köszi hogy írtatok valamit.
2018. szept. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!