Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni rendesen,...

Nem tudok aludni rendesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég költöztem be egy panelbe, és azóta nem tudok aludni. A szomszédaim nem zajosak, ugyanakkor lehet hallani, hogy léteznek, de ez számomra nagyon szokatlan az eddigi kertesház után, ahol éltem.

Kb. 2 hónapja lakom itt, de ezt nem bírom megszokni. Minden apró neszre felébredek, és sokszor már nem is merek elaludni mert félek, mi fog felébreszteni legközelebb.

Vettem füldugót, de kényelmetlen, és nem is szigetel rendesen szerintem, mert átengedi a zörejeket.


Milyen megoldás lehet erre, altató? Leszigetelni a falakat? (Azt olvastam, nem ér semmit, mert a szerkezet vezeti itt a zörejeket.)

Elköltözni sajnos nem megoldható.



2018. szept. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Még pár hónap és meg fogod szokni. Altatót meg ne szedj, mert akkor előbb-utóbb megtapasztalod, hogy mi az a rebound insomnia. Na, az kemény dolog.
2018. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamillatea és füldugó :)
2018. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél be éjszakára vagy csak úgy elalváshoz valami háttérzajt (zene, rádió, TV)
2018. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jó sok edzés vált be, ami jól kifáraszt, és így még zajos helyen is könnyen el tudok aludni. Amúgy különben nem menne. Jól felszívódó magnéziumot ajánlok még, ha nagyon kimerülnél de altatót tényleg ne szedjél.
2018. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!