Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Már 2 éve nem...

Mit tegyek? Már 2 éve nem tudok rendesen aludni!

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent próbáltam már ez idő alatt. Pszichológus, pszichiáter, gyógyszerek, sport, maszturbáció esténként, zene hallgatás, MINDENT kipróbáltam már, de semmi!!!! Itt fogok bekattanni, komolyan mondom. Emiatt már suliba se tudok járni, mert kialvatlan vagyok, szóval magántanuló vagyok már egy ideje, amitől egy fokkal most jobb. Viszont nappal egész nap álmos vagyok, és van, hogy akkor meg átalszom a napot, bár ez is ritka. Mit tegyek szerintetek? Most komolyan, így kell leélnem az életemet? Csak a sírban nyugodhatok majd?
2018. szept. 21. 01:21
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Vérvizsgálaton voltál már? Pl.: alacsony vasszint is produkál ilyet.
2018. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam, igen. 2 év alatt 4x is.
2018. szept. 21. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Ezzel én is így vagyok.

Nem tudok rendesen aludni

és mindig fáradt vagyok kialvatlan.

Nem tudok tanácsot adni mert

én sem tudom mit tehetnék ellene.

Szóval engem is nagyon érdekelnének a válaszok.

2018. szept. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportolj
2018. szept. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az ágyad van rossz helyen, vagy rossz irányban.Keress egy radiesztétát,mérje be.Egy próbát megér.
2018. szept. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdjél el iskolába járni (akár továbbra is magántanulóként), hogy legyen rendszer az életedben.
2018. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor volt rendszer az életemben, akkor se tudtam aludni. Bárhol alszom, tesómnál, másik tesómnál, mamámnál, éjjel felriadok és nem tudok visszaaludni. Sportot is próbáltam már.
2018. szept. 21. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!