Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom, hogy segít-e a...

Honnan tudom, hogy segít-e a pszichológussal való beszélgetés?

Figyelt kérdés
Járok hozzá rendszeresen, de nagyon változást nem érzékelek.
2018. szept. 23. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan innen lehet érezni, hogy érzel, tapasztalsz változást. Ugyanakkor tőled függ, hogy mennyire fogadod meg a tanácsát és cselekszel aszerint.
2018. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tanácsol semmit, ha valamire nem tudok válaszolni, azt nem erőlteti. Ok, nem drága, de azért csak jó lenn valamerre haladni.. Nagyjából 3 hónapja járok hozzá, ez sok, vagy kevés időnek számít?
2018. szept. 23. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mostanában kezdtem el járni rendszeresen pszichológushoz(talán augusztusban volt az első találka).


Igazából volt olyan dolog amire rávilágított, de sokszor én is feleslegesnek érzem, mert úgy tűnik, hogy nem történik semmi. Annyiban jó, hogy külső szemlélőként látja a helyzetem és nem elfogult. Úgy vagyok vele, hogy legalább rendszeresen ki tudom magam valakinek panaszkodni magam xD. Meg hát az, hogy beszél a problémáiról és nem fojtja magába és így a felszínre kerül és talán könnyebben fel lehet dolgozni is azokat.

2018. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kiképzett terapeuta lenne a pszichológusod, tudna segíteni. A terapeuta nem csak beszélget, hanem gyógyító eljárásokat alkalmaz.
2018. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!